XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Paličkování

Paličkování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
pro všechny kdo týhle nádheře neodolají a odevzdali jí svoje srdíčko
Ahojík. Tak doufám že se tu objeví nějaké pěkné příspěvky na toto téma. Výměna zkušeností, rad nebo třeba i podvinků....

Paličkování zdar!

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž tinkacik (nikita_sk@post.sk) ... 28.07.2008 19:40:28 ... (Strom/Strom)
WWW
kuju za info Jani. Dneska jsem konečně předělala svoje www tak kdo chcete jukněte. je tam zpousta novejch fotek i pár alb.
www.tinkacik-palickovani.spaces.live.com
a taky mi dneska přišla Krajka a docela mě nakrklo že jsou tam podvinky ptáčků a já jsem si je ve Vamberku kupovala. ale aspoň jich mám zas všech 5 *1* a Jitčina pyramida no prostě nad tou pořád žasnu...
hezkej den *753*
guest Muž Janajir (jen.pisch@seznam.cz) ... 02.08.2008 08:11:19 ... (Strom/Strom)
Re: WWW
Tak si ještě doděláš úplnou kolekci. *1* Znova jsem si prohlížela tvoje stránky a vždycky se vracím k Dámě s vějířem,je moc hezká. Ty hlavy Karin-Sandra-Lenka jsou nové? Okolek s květy je jednoduchý a v jednoduchosti je krása. Blahopřeji. I když poslední dobou jsem na štíru s živýma kočkama,*71* tak tady musím říct, že tuhle bych si ráda pohladila *3*. Ještě se chci zeptat, ten skalár je tvůj návrh? Je jako z kolekce Milči Eremiášový, ale ta je má barevný. Snaž se dál *753*
guest Muž tinkacik (nikita_sk@post.sk) ... 02.08.2008 09:50:34 ... (Strom/Strom)
Re (2): WWW
Odpověď na příspěvek od Janajir ( mailto:jen.pisch@seznam.cz ) z 02.08.2008 08:11:19:
ahojky Jani. moc moc kuju *1* Karin a Sandru nemám moc dlouho kupovala jsem je někde v prodejně ve Vamberku a Lenku mám už hooodně dlouho. tu miluju. Kočička dala hodně práce. to si pamatuju že mě tenkrát nějakou paní dohodila teta a učila mě ten prostředek *3* pak jsem jí nosívala našitou na tričku a vypadalo to úžasně. Skalár není můj návrh. mám ho od holek ze Slovenska takže ani nevím koho to je. jako u většiny mejch podvinků. u málokterýho to mám napsaný tak pak nevím čí to je. mám už i svých pár návrhů ale nějak se nemůžu dopracovat k tomu abych se do nich pustila. ale už na to pudu *1* 9.8 předvádím paličkování na Slovensku tak se moc těším. pá holky a hezký léto*753*
guest Muž Olina68 (olgajansova@tiscali.cz) ... 22.09.2008 22:04:22 ... (Strom/Strom)
Re (3): WWW
Odpověď na příspěvek od tinkacik ( mailto:nikita_sk@post.sk ) z 02.08.2008 09:50:34:
Ahoj tady všem.Jsem tu nová a v paličkování úplný začátečník.Mám na vás všechny velkou prosbu,nemáte někdo www stránky kde by se daly stáhnout vzorky základních podvinků.Hledala jsem snad všude!Předem moc děkuju!!
guest Muž tinkacik (nikita_sk@post.sk) ... 24.09.2008 20:35:02 ... (Strom/Strom)
Re (4): WWW
Odpověď na příspěvek od Olina68 ( mailto:olgajansova@tiscali.cz ) z 22.09.2008 22:04:22:
ahojky škoda že nemám foťák bych ti nafotila svůj vzorkovník*71**753*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: