XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Orgasmus

Orgasmus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak prožíváte svůj orgasmus? Zkuste popsat jak jej cítíte
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 05.05.2009 14:33:12 ... (Strom/Strom)
:-))
Tak asi teď jsem to zřejmě špatně napsala, nebo co :)

Samozřejmě jsem neměla možnost vyzkoušet všechny chlapy na světě a doufam, že nikdy mít nebudu, ale nesnažte se mi tvrdit, že chlapi (většinou i ženy) nepovažují orgasmus za vrchol sexu :-) V některých případech určitě i několikanásobný, to nepopírám, nicméně ač jsem moc mužů neměla, vždy byl jeho orgasmus v podstatě něco, za čím jsme oba "šli" .. Pak třeba znovu a znovu, ale nikdy jsem sex neskončila bez toho, že by ani jeden z nás nedosáhl vrcholu :) Nikdy jsem, např po hodině, jen tak neřekla - "Tak dobrý, už se mi chce spát." nebo něco podobného, aniž by on neměl orgasmus *712*

Teď si vážně začínám myslet, že jsem divná, že orgasmus beru jako nepostradatelnou součást aktu *18* Nicméně asi vážně věc názoru :-)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž Veena ... 06.05.2009 21:09:44 ... (Strom/Strom)
Re: :-))
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 05.05.2009 14:33:12:

Ono hlavně jsi z té menšiny žen, které ten orgasmus při sexu mají. Co jsem já měl možnost se setkat s dívkama v posteli, nebo třeba jen v diskusi o sexu a orgasmu, tak vychází mi to tak 40%, které si luxusu jako je orgasmus mohou dopřát. A přitom, pokud se nepletu a dobře pamatuju, mám pocit, že orgasmu při sexu dosahuje jen cca 20% žen.


------------------------------------
*2941**2963**2946**2946**2955**2942*
guest Muž standoslav ... 07.05.2009 12:55:29 ... (Strom/Strom)
Re (2): :-))
Odpověď na příspěvek od Veena z 06.05.2009 21:09:44:
-pokud ta statistika i Tvůj průzkum je pravda, pak je to vůči ženám dost kruté. Jak se tady píše...-chlap se (pokud je zdráv) udělá vždy, a je to zřejmě dáno geneticky. Zdravý rozdává,plodí a dle statistiky statisíce mužů vychovávají děti jiných otců.
guest Muž Veena ... 08.05.2009 10:31:15 ... (Strom/Strom)
Re (3): :-))
Odpověď na příspěvek od standoslav z 07.05.2009 12:55:29:

Jen čistě biologicky ... orgasmus u muže je tak nějak nutný ke splození potomka ... avšak orgasmus ženy je takříkajíc k ničemu. Možná jako "odměna" aby ženy na sex přistoupily, možná k prokrvení vagíny a usnadnění oplodnění, možná ...

Ale obecně bez ženského orgasmu jde dosáhnout oplodnění ... proto je u žen tak vzácný.

edit: Evoluční biologové - odborníci zabývající se vývojem různých funkcí organismu - nikdy neměli problém s vysvětlením samčího, tedy mužského orgasmu. Ten je spojen s ejakulací a tedy s reprodukcí. Ovšem u žen je to jinak.

Mohou mít styk, mohou otěhotnět, ale orgasmus k tomu nepotřebují. Výzkumy ostatně ukazují, že na otázku, zda ho při souloži prožívají, odpovídá jen 25% žen „často“ nebo „velmi často“, pokud zároveň nejsou drážděny na poštěváčku. Na druhé straně každý, kdo už měl styk, ví, že je dost obtížné souložit a přitom úplně klitoris vynechat.

Posledních 40 let se objevují různé teorie, které mají funkci ženského orgasmu vysvětlit. Jedny z nejznámějších jsou ty, které tvrdí, že vyvrcholení povzbuzuje ženy k tomu, aby měly o sex zájem...a tedy více přispívaly k zachování druhu. Podobně tvrzení, že podle schopnosti, jak je muž dokáže uspokojit, si ženy mohou vybrat z potencionálních adeptů otcovství toho, kdo je schopnější nebo zdravější. Jiná teorie vyzdvihovala fyziologické stahy dělohy při orgasmu jako způsob, kterým ženské tělo napomáhá průniku spermií do dělohy a usnadňuje dlouhou cestu k vajíčku. Podrobné výzkumy ale ukázaly, že děloha zdravé ženy se v průběhu dne stahuje sama o sobě několikrát i bez orgasmu. Takže ani z tohoto důvodu nejspíše pánbů ženám vyvrcholení nenadělil.


zenskastranka.blogspot.com

------------------------------------
*2941**2963**2946**2946**2955**2942*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: