XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Konec s XChatem

 

Konec s XChatem

Konec s XChatem

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Už jste někdy měli chuť pověsit XChat na hřebík? Pochlubte se :))
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž MaXXter ... 10.07.2011 11:51:53 ... (Strom/Strom)
Závislost
Zdravím. Já jsem chtěl s xchatem skončit.. Několikrát*3*jednou jsem tu narazil na dobrou místnost, ve které jsem nějakou dobu zůstal. Chodili tam fajn lidi, se všemi jsem si pokecal, a tak jsem tam samozřejmě ventiloval i svoje problémy.. Všichni všem pomáhali a povídali si o tom, což mi vyhovovalo, protože osobně bych se o tom s nikým nebavil a tam jsem to najednou mohl rozebrat i s více lidmi najednou. A tak jsem měl tzv. virtuální kamarády a chodil jsem tam pořád. Ve škole, u oběda, furt mobil v ruce a xko.. Závislost byla jasná. Ale pak se v místnosti všichni rozhádali a najednou tam nikdo nechodil. A v jiných už nikdo jen tak nepokecal. A tak to pro mě ztratilo větší smysl sem chodit. Dnes už jen za dvěma kámošema a na fóra. Občas to zkusím v nějaké room, ale to ani nemá cenu.
guest Muž Elliie ... 10.07.2011 12:07:11 ... (Strom/Strom)
Re: Závislost
Odpověď na příspěvek od MaXXter z 10.07.2011 11:51:53:

jo tak to dost dobře znám :) taky jsem měla dobrou místnost kde jsem ty lidi znala i osobně a chodila s nimi ven nebo na srázky atd.. ale pak všichni přestali chodit na xchat a místnost upadla až uplně zanikla a nemůžu najít žádnou takovou jakou jsem měla předtím.. teď když po dlouhé době začínám opět chodit na xchat tak zjišťuju, že už tu vlastně skoro nikoho neznám a že průměrný věk tu dost klesl a řekla bych, že i inteligence. Je to tu už o ničem jiném a já už sem moc nezapadám jako dřív kdy to pro mě bylo něco uplně úžasného :)

Elliie
„Umění žít je umění milovat skutečnost“
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 11.07.2011 20:13:17 ... (Strom/Strom)
Re (2): Závislost
Odpověď na příspěvek od Elliie z 10.07.2011 12:07:11:
Ano, máš naprosto ve všem pravdu. Je to přesně tak. Měj se fajn. *5030*
guest Muž Elliie ... 11.07.2011 20:46:51 ... (Strom/Strom)
Re (3): Závislost
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 11.07.2011 20:13:17:

to má bejt ironie nebo opravdu přitakání? *712*

Elliie
„Umění žít je umění milovat skutečnost“
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 12.07.2011 10:38:02 ... (Strom/Strom)
Re (4): Závislost
Odpověď na příspěvek od Elliie z 11.07.2011 20:46:51:

Tipoval bych, že opravdu přitakání, ovšem jistě s nějakou narážkou... :))

*4835* Džony *5264*
*1279* http://mistnost.xchat.cz/pohlazeni">Pohlazení *2204*
*938* Pišme Nekonečný příběh
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 13.07.2011 00:49:13 ... (Strom/Strom)
Re (5): Závislost
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 12.07.2011 10:38:02:
Jo a abys nevyšel zkrátka, tak ti také odpovím, lépe než editovat (sic!)*1*. Narážím na to, že jsem se nikdy nedozvěděl, kdo je přímým placeným nadřízeným zdejších tupců. Má příští stížnost, bude-li k ní důvod (jako třeba smazání mých příspěvků), bude adresována přímo majiteli serveru, někdo mu mou česky psanou žádost jistě přeloží. I když je je X-chat evidentně na jednom z posledních míst jeho zájmu.Statistiky a trendy návštěvnosti srovnatelných serverů mám uloženy rovněž. Systém padajícího lejna nepochybně podle fyzikálních zákonů zafunguje. Já mám času dost.
Zde je ta moje narážka: nabídku na Černou hvězdičku učiněnou cca před rokem jako pokus o korupci jako odměnu za můj přechod do režimu "maulhaltcajt" jsem samozřejmě odmítl. Dostatečnou odměnou za zde strávené hodiny je mi trvalé a osobní přátelství několika osůbek bez rozdílu věku, vyznání, rod.stavu, bydliště, pohlavi atd. Za to všem děkuji, ostatně si to s nimi řekneme osobně.....

Honzo, dobrou.

Honza
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 13.07.2011 08:39:32 ... (Strom/Strom)
Re (6): Závislost
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 13.07.2011 00:49:13:

Díky... *1*
Co se týče fóra Vylepšení Xchatu, nebyl jsi to právě ty, kdo ho chtěl smazat, když to "nešlo", tak že chceš odebrat jako zakladatel? *712*
A co se týče MOD, tak je přeci normální, že jsou všechna fóra moderovaná, mimo Osobní a Soukromá, nebo ne...? *105* Jen teď nevím, které je to tvé a které to duplicitní... *174*

Nedozvěděl? A ani nedozvíš... *3* Ale tak to chodí u čím dál více společností, že jediný kontakt je na jakýsi sekretariát, který to pak předává "kompetentním" osobám a člověk vůbec neví za kým jít přímo... bohžel... *71* Ovšem pouze pokud se nedostane přímé odpovědi... a faktem je, že to tady zřejmě nehrozí... *2*
Jak to tehdá bylo s tou černou nevím, takže těžko soudit... :))
Tak... o přátelství to všechno je... mmm, mělo by být.... *1*

Hezký den, Honzo... :)

*4835* Džony *5264*
*1279* http://mistnost.xchat.cz/pohlazeni">Pohlazení *2204*
*938* Pišme Nekonečný příběh
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 12.07.2011 22:48:41 ... (Strom/Strom)
Re (4): Závislost
Odpověď na příspěvek od Elliie z 11.07.2011 20:46:51:
Ahoj, je to opravdu přitakání, nikoliv ironie. Z letitého znechucení zdejšími trvalými žabomyšími poměry, zejména nadutostí a tupostí momentálních "nadřízených" (jako ze Švejka) jsem si nejprve loni v říjnu zakázal AS, poté na čas přestal zcela chodit a letos jsem požádal o zrušení 3 svých for v kategorii Soukromá, která blíže rozebírala zdejší situaci. Mé žádosti bylo administrací v čele již s Pav.m laskavě obratem a s díky neprodleně vyhověno, až jsem se té rychlosti podivil, protože v případě nouze se člověk admina zhusta nedovolá.
Takže sem již jen občas kouknu, jak se to mění k horšímu.
Ale nezoufám, nedávno jsem zjistil, že mi zde ještě jedno forum zbylo: Uživatelská fóra/Xchat/Vylepšení X-chatu. Založil jsem ho svého času já, text preambule je od prvního do posledního písmena můj a jmenoval jsem si tam dva moderátory po projednání s nimi. Ejhle, dnes je jako zakladatel uveden GYMJWM a přidali mi tam 4 moderátory, o které jsem nežádal. Poté bylo založeno duplicitní forum, kde je dnes 10x méně příspěvků než na tom mém, stále funkčním.....
Vše mám zálohováno, dokonce i tiskem.
Jen bych rád jako životní poučení dodal, že internet umí být daleko užitečnější než jen chatovat........
Tož tolik na vysvětlenou.

PS. Ahoj Džony.

Mějte se fajn a pozdravujte šípky......*1*
Zdraví skeptik, podpis jsem již také smazal....

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: