XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Anální sex

Anální sex

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pro všechny milovníky zadečků a ty, kteří to do nich dělají je tu toto téma. Napište svoje názory, zážitky, prostě všehno o tom.....a hlavně ať je PR.EL !!!
Před přispíváním do fora doporučuji tento odkaz:

http://cs.wikipedia.org/wiki/An%C3%A1ln%C3%AD_sex

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž lufiiii (lufka.hlavoun_2005@post.cz) ... 28.06.2005 10:33:06 ... (Strom/Strom)
prďka
Je to každýho věc, když se to někomu líbí, tak proč ne. Já to teda moc nemusim, ale chápu že chlapy to vzrušuje, takže občas přestanu sobecky myslet jen na sebe, ale je fakt že mi to nic neřiká a nic to se mnou nedělá. Ale rozhodně bych neřekla, že je to nechutný, když se na tom oba dohodnou, může to bejt i docela dobrý zpestření.
guest Muž oliver.tvaroh (oliver.tvaroh@centrum.cz) ... 28.06.2005 16:53:12 ... (Strom/Strom)
Re: prďka
Odpověď na příspěvek od lufiiii ( mailto:lufka.hlavoun_2005@post.cz ) z 28.06.2005 10:33:06:
Naprosto souhlasím ! Když do toho nikdo nikoho nenutí a dělají to oba dva dobrovolně,tak je úplně v pořádku,a jak píše tady kolegyně,stává se to pak určitým zpestřením sexuálních hrátek.Pohled na krásný vyšpulený ženský zadeček je něco fantastického,a když se k tomu přidá to pomalé pronikání mezi půlky,......no prostě paráda !!!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: