XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Česká politická scéna

 

Česká politická scéna

Česká politická scéna

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
co naši politici vymyslí?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 26.10.2013 16:02:17 ... (Strom/Strom)
co jste chtěli, to máte..
Takže zatím mi to bohužel vychází na jediné možné povolební řešení, a to ANNO + ČSSD + KDU-ČSL s pohodlnou většinou. Sobotka pro volební neúspěch rezignuje a Hašek bude sestavovat vládu. Která stejně nebude mít šani vydržet u moci celé 4 roky, protože Hašek = skandál a Ano se rozpadne rychleji než bys řekl veverka. Bude ještě hodně zábavy.. každopádně aspoň potěšil neúspěch Zemanovcí. :-)
__________
:Harvest Red
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 27.10.2013 17:18:48 ... (Strom/Strom)
Re: co jste chtěli, to máte..
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 26.10.2013 16:02:17:

Každého potěšilo něco jiného. Mne to že se zelení nedostali do parlamentu, i když to že dosáhnou na státní příspěvek je mrzuté. Zas budou mít peníze na to aby škodili lidem i přírodě.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 27.10.2013 20:40:31 ... (Strom/Strom)
Re (2): co jste chtěli, to máte..
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 27.10.2013 17:18:48:

No, tak snad u dalších předčasných voleb dopadnou lépe. A jinak - to odstavení Sobotky netrvalo tak dlouho.. Probíhá rituální vražda předsedy v přímém přenosu. Hašek a Babiš sestaví vládu. Včera to domluvili na hradě a Bohuslavovi to zapomněli říct...
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 27.10.2013 20:47:42 ... (Strom/Strom)
Re (3): co jste chtěli, to máte..
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 27.10.2013 20:40:31:
Kdyby Sobotka nebyl jeden z těch primitivů, tak by ho člověku až bylo líto:) Babiš to bude hrát na předčasné volby, v kterých bude chtít vyhrát, takže si může z chování socanů mnout ruce.
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 28.10.2013 08:43:58 ... (Strom/Strom)
Re (4): co jste chtěli, to máte..
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 27.10.2013 20:47:42:

Babiš to bude hrát na předčasné volby, v kterých bude chtít vyhrát, takže si může z chování socanů mnout ruce.

Pana Babiše jsem zatím moc nesledoval, ale myslím že se mýlíš. Jednak z jeho projevu mi přijde málo pravděpodobné, že by takový gigant, jako je Agrofert vlastnil a řídil. Možná se mýlím, ale já bych jej viděl jako nastrčenou osobu a to kdo je skutečný vlastník spolu se smlouvami které to zajišťují je zamčené v trezoru některé advokátní kanceláře.

Ale ať je to tak nebo jinak hnutí ANO momentálně vzhledem k příznivým okolnostem dosáhlo svého maxima. Je málo pravděpodobné že by se takový výsledek v příštích předčasných volbách opakoval, natož aby byl lepší a že by výsledek dalších předčasných voleb zajistil hnutí ANO vítězství je v oblasti bujné fantazie. Navíc, Babiš to ani nepotřebuje. Jemu stačí, když ze své pozice prosadí několik zákonů, na kterých mu záleží a jimž většina lidí ani nerozumí což mu ČSSD umožní jinak by shodil vládu, a jinak bude vystupovat populisticky s tím, že mu prosazení dalších zákonů "výhodných" pro lid této země neumožní současné složení parlamentu které jej po návrhu jeho geniálních zákonů přehlasuje. V dalších volbách v řádném termínu může své už vydobyté pozice značně posílit.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: