XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Barva písma

 

Barva písma

Barva písma

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měníte ji často? Jakou jste měli dřív? Jakou máte nejradši a jaká se vám nelíbí? pochlubte se...
pár linků:
tady je vzorníček pana carneraKlaním se   *290*

také si můžete namíchat vlastní barvičkuKoukám na tebe   *18*Totálně vysmátý   *1* ZDE anebo TADY

prográmek pro zjištění kódu barvy na obrazovce můžete stáhnout ZDE

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž WaYet (wayetek@centrum.cz) ... 19.03.2007 15:45:35 ... (Strom/Strom)
farby
spravněěěě *47* souhlasim každy by si měl udělat svou... tedy jen ten kdo to umi tak trochu zapsat ...

http://petrkle.wz.cz/barvy/michacka-barev.php

tady si jí mužete sami namichat *47* a potom zapsat do políčka vedle přednastavených barev v nastavení ve tvaru šestimístnýho kodu (bez #) *47*to jen pro ty kdo to neumí *1*

btw ja začinal s modrou, pak žlutou a zelenou, a pak jsem se to naučil michat a teď mam svou originalni (recept neprozradim *3*) *4**72*



bYe *855* WaYetisko *182* 4ever *1*
guest Muž T-enter (T-enter@centrum.cz) ... 19.03.2007 16:28:09 ... (Strom/Strom)
Re: farby
Odpověď na příspěvek od WaYet ( mailto:wayetek@centrum.cz ) z 19.03.2007 15:45:35:
A někomu možná pomůže tento prográmek. Ukážete na cokoliv myškou, a ono vám to ukáže RGB kod.
http://www.stahuj.cz/grafika_a_design...colget&g[oz]=1.0

*1009* Jen bych chtěl podotknout, že nemám rád když někdo někomu kopíruje barvu. *271*
guest Muž dekamenak (BillyX@email.cz) ... 19.03.2007 16:33:14 ... (Strom/Strom)
Re (2): farby
Odpověď na příspěvek od T-enter ( mailto:T-enter@centrum.cz ) z 19.03.2007 16:28:09:
dobrej prográmek... já mám jinej... jestli znáš ColorCop? Má to funkci lupy obrazovky pro přesnost zachycení...

*3393*Ondy*961*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: