XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Profily

 

Profily

Profily

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Diskuse ohledně Profilů
Při úpravách profilu se mi neuloží žádné změny, vše zůstane tak, jak to bylo nebo mi to napíše, že některá z položek byla vyplněna chybně.
- Zkus změnit položku PSČ v záložce "Osobní" odmazáním mezery. Nově totiž nejde PSČ v profilu zadat ve formátu XXX XX, ale pouze ve formátu XXXXX.

Moderátoři: ONDRASHEK

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Evil-Twin ... 21.04.2009 18:28:10 ... (Strom/Strom)
nechapu
jelikož nic, ticho tak přihazuju další dva :)

http://xchat.cz/Ci_ba
http://xchat.cz/feainne
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 21.04.2009 20:37:45 ... (Strom/Strom)
Re: nechapu
Odpověď na příspěvek od Evil-Twin z 21.04.2009 18:28:10:

I já mám problém se schválením fotografií a ne jen já. Sama tam mám fotku, která už je několik let stará a ráda bych ji vyměnila, ovšem nemám k tomu možnost. Nahrála jsem již desítky fotek a žádná neprošla (z mě neznámých důvodů).

Nicméně neboj se vlka nic, nejsme sami, téměř denně si lidi stěžují a snad administrátorům brzy dojde, že stávající pravidla a podmínky pro schválení fotografie asi nebude to pravé ořechové. To, že tím Xchat jako takový přichází o uživatele, je všem naprosto jedno. Možná, až opustí nesmyslnou debatu o zcela irelevantním "sazebníku trestů", podívají se i na fora níže položená a pokusí se vymyslet, jak Xchat zlepšovat a ne naopak :)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž Crips.homie (pavelsejnost@seznam.cz) ... 24.06.2009 21:24:58 ... (Strom/Strom)
Re (2): nechapu
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 21.04.2009 20:37:45: tak fotka ti nemusi projit zduvodu ze nesplnuje urcity podminky. Ja treba s nahranim fota nemel zadny problem. A co znam lidi tak ty ji menej porad a pohoda :-)
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 26.06.2009 14:08:47 ... (Strom/Strom)
Re (3): nechapu
Odpověď na příspěvek od Crips.homie ( mailto:pavelsejnost@seznam.cz ) z 24.06.2009 21:24:58:

*3**3* trochu opožděně(už několik týdnů je to vyřešené), ale děkuji za názor *1**3**3*

*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž Crips.homie (pavelsejnost@seznam.cz) ... 27.06.2009 23:06:38 ... (Strom/Strom)
Re (4): nechapu
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 26.06.2009 14:08:47: jo aha :-) tak co no stava se. Holt kazdej neni dokonalej :D Sem pomalej no :D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: