XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 z 343 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | » | Poslední

 

guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 12.07.2008 08:46:18 ... (160/3430)
:o)
nejkudrlinkovatější růžovoučký plný lásky den! slaďoučké polibky v prostředí těch nejpříjemnějších voňavých lidí, rozkvetlých květinek, zpívajících slavíčků a roztomilých mláďátek! JO.. tak je to zeeee všech dní nejkrásnější!:-)
guest Muž CHEORCHIA ... 11.07.2008 22:57:16 ... (159/3430)
Re (3): promaz
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 11.07.2008 22:51:57:
No chybicka se vloudi a ja myslim,ze netreba z toho delat koFbojku,hlavne,ze mame chut k jidlu a dobre se nam spi :-)))))
guest Muž CHEORCHIA ... 11.07.2008 22:55:57 ... (158/3430)
Pro Alaivu...
Chybicka se vloudila a zmizel mi message pro Tebe .Takze doufam,ze holcicka BUDE!!!!
Mam bajecny ruzovy Adidasky po Daniele,takze v pripade poceti male slecny-RADA ZASLU :-))

Mame se ok,malinkej porad spinka,snad mu to vydrzi.Az dam myslenky dohromady,pisnu na svuj blog,porodni story.Byla to celkem hruza,doktor postradal empatii a vubec bych mu doporucila nejake skoleni.Manzel-ac obycejny manager je absolvuje jednou za mesic,aby vedel,jak se slusne c hovat k lidem.(tedy,ne ze by se nechoval,ale v praci jsou jina meritka ze :-)) )
Je pro me prekvapenim,ze nekdo,kdo je ""zodpovedny"" za dva zivoty se muze chovat jako debil.
guest Muž aaron2 (racekpavel@centrum.cz) ... 11.07.2008 22:51:57 ... (157/3430)
Re (2): promaz
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA z 11.07.2008 22:50:30:
Omlouvám se.... Měl jsem pocit že toho zmizelo poněkud více než jsem chtěl.... *105*
guest Muž CHEORCHIA ... 11.07.2008 22:50:30 ... (156/3430)
Re: promaz
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 11.07.2008 22:48:09:
Echh,malinko se tam primotal vzkaz pro Alaivu,ale ok,pisnu ho znova :-)
guest Muž aaron2 (racekpavel@centrum.cz) ... 11.07.2008 22:48:09 ... (155/3430)
promaz
Promázl jsem příspěvky od malypivo a bezprostřední reakce na ní.... (Vyjma vzkazu od Cheorchie....) Pokud se mi k tomu přimotalo i něco navíc tak se omlouvám....
guest Muž CHEORCHIA (eva.f14@centrum.cz) ... 11.07.2008 22:33:19 ... (154/3430)
OTEVRENY VZKAZ PRO NYREDU :-)
Draha Nyredo!
Samozrejme chapu,ze se nemusim kazdemu libit.Od toho jsme lidi a mame pravo na rozdilne nazory.Ac jsi mi tezce nesympaticka,to jak vzhledem,tak svymi nazory,nenapadla jsem Te u Tvych žracích fotek,ani jsem se nepozastavila nad tim,jak vypadas na Tvem profilu.
Jsem samozrejme rada,ze jsi me ohodnotila,ma to pro me nedozirnou cenu :-))
Mozna mam primitivni xicht,ovsem primitivni nejsem.Svuj volny cas vetsinou venuji predevsim rodine,pak zabave.Pokud se nekdo bavi jako Ty,urazenim lidi na xchatu
,asi nema moc hezky zivot,jinak by ho venoval jinym smerem.
Vyraz debila? Nastesti muj manzel si to nemysli,pro nej jsem krasna a jedna frustrovana cuza me nanestve.Jen se pozastavim nad tim,kde beres energii,mlatit do klavesnice urazky ??
Ja myslela,ze mlady milenec Ti dava zabrat.Ze by dosly baterky ve vibratoru??? :-))

Mam spokojene manzelstvi,krasne deti a prima pratele.
Samozrejme chapu,ze ne kazdy ma tak hezky zivot jako ja.Na charitu pravidelne prispivame a to ne malou castkou,pokud potrebujes na leceni,nebo odbornou pomoc,napis na email,pokusime se s tim neco udelat .
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 11.07.2008 16:17:39 ... (153/3430)
DRAHÁ MÁ CHEORCHÍ,
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA z 11.07.2008 15:07:45:
Chystám se ti dnes napsat podrobnej mail...s tou diagnozou a urcitou skupinou lidi,jíž tato diagnoza posedla-taky nechapu...ale uz neresim.Vždyt víš.
TY VADOOO,TAK TO BUDOU JISTĚ DARY UKRUTNÝ. *1* DOUFAM,ZE BRATR VÍ,CO JE TŘEBA NOVOROZENĚTI. *1* Z Finska?No vyste težce kosmopolitní family! *1*
Folé,to pak musis dat vedet,co tvbuj brúdr vetkl do kolébky za prezenty. *1*
BTW-aaronovi jsem jiz o rádky nize psala-ze Rose byla osetrena-vse okay.Jsem to konzultovala nasledne s Brixí-vyjadrila radost nad pristupem irského chirurga a jeste pridala nekolik fundovanych info pro me.
Jo,Rouzína JE V POHODE,TA RANKA SE HOJÍ NA TVÁŘI DOBRE,ma ted stříbrnou cást srsti na levo za pysky-z toho spreje proti infekci-takze JI TED RIKAM STŘÍBRNAČKA. *1*
A TOHO ČOKLA-AZ U MORE POTKAM-TAK HO ROVNOU NAČUTNU.Protože jak šel do Rouzí-tak sem skokem byla u nej a uz ho chytala za slabiny ,takze mu doslo,ze by mohlo bejt hodne zle-a zdrhal jak vo život. :-)))MÍSTNÍ MI ŘÍKALI-ZE HO TAM V ZIVOTE NEVIDELI-co to jako melo bejt.Myslim ale ,ze patri do jednoho plážového domu u moře-takze az Rose zas bude moci do vody, chystam se-a rádne ty troglodity zpíčuju-co to maj za schizofrenního čokla.Ten chirurg-se me ptal-co to bylo za rasu-a dodal-ze cím mensi pes-tím vic kouse,což víme. *1*Tenhle byl evidentne nesocializovanej a ze strachu-protoze nepoznal,ze ho Rose vyzývá ke hře-se lekl a zautocil.Rose nejdriv taky jakože šok-co to ten idiot jako dela,kdyz si chce hrát-a páč je nekonfliktni a po malejch psech nejde-ani kdyz je v pravu-zato vlcaky i dobrmany klidne zažene- jen snazila bránit utoku na ni-a bezela ke mne. *1* Mame v ulici jednu 5letou labradorku Puppy a lovečáka Teddyho a dva retrívry-ti Rose rychle dostanou zase do gutu.Rose je na to,ze ma za sebou uz 4 dost drsny utoky v ČR a ted tady prvni-doufam,ze posledni-STALE PRATELSKA A ROZHODNE SE ZNI NESTAVA NEDUVERIVEJ NEBO USTRASENEJ PRIZDISRÁČ.ZLATOU POVAHU MA,ČÚZA JEDNA. *4288*
Hele,musis mi taky popsat,jak dalece mas v soucasnosti sny o kojení a kolik si pribrala. *1* ale tebe tipuju,ze si nepribrala ani kilo. *1* Jo,nejaky tehotensky modýlky v almaře přibyly nebo ne? *1*
Ten irish song si vyjedu-pak ti reknu,jak dalece na me zapusobil. .-)
zatím pacek,lejdyna a Rouzína.
guest Muž CHEORCHIA ... 11.07.2008 15:07:45 ... (152/3430)
Re: Re jasně,
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 11.07.2008 14:57:18:
Ahojda,nasla jsem na webu jednu irskou odrhovacku :-)
Ehm,tedy kdyz jsem hledala text ,tak na wikipedii pisali,ze je IRSKA :-)


http://mp3ky.net/enter-the-haggis-min...oy?key=68c3&play

Tak posilam :-)

Mame se ok,chlapecek je bajecnej,porad spi :-)),doufam,ze mu to dlouho vydrzi,neni nic desnejsiho,nez pochodovat bytem s urvanym miminem,jaqk se mi "postestilo " pred 3,5 lety s dcerkou :oD.
Dneska mi prijel bracha z Finska,tak se na nej docela tesim,tedy jestli ve svem programu ma zahrnutou i navstevu sestry a obrovsky dar pro synovce :-))
Jinak madam Nyredu dost dobre nechapu,ac mi do toho nic neni a na mem profilu zatim nebleje.Nejak nechapu,proc svuj volny cas investuje do flusani po webu,kdyz by se dal vyuzit nejak efektivneji :-)),treba rozhovory v nejake stejne postizene skupine,nebo navstevou velmi draheho psychiatra .Tohle uz mi prijde na diagnozu,byt posedla urcitou skupinou lidi .

Doufam,ze je Rouzina ok:-)
pa
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 11.07.2008 14:57:18 ... (151/3430)
Re jasně,
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 11.07.2008 06:02:00:
chápu.... .-)
v tu dobu-kdy jsem cetla ty nechutnosti u mejch vsech novejch fot z IRSKA na profilu jsem byla jeste drobet spatna z pokousání Rose-nic vaznyho-osetreno vzapeti na klinice u bajecneho chirurga,který se nechoval nikterak povýšeně(ba naopak schvalil nas prijezd a potřebnou provedenou prevenci u Rose)-že coby výsadní operatér provádí banálnější úkon-ale prece jen-znas potrestenou lady a jeji abnormalni postoj k ROUZÍ-takze me to asi sejmulo prave díky prozite neprijemnosti-kvuli ktere Rose dostala antibiotikum a serum proti infekci.Nicméně je ta hydra malá v pohodě-amy aspon mame uz jištěnýho a moc fajn veterináře. .-)
SHALOM,LEJDYNA.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 z 343 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: