XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Věda a technika / Cestování paralelními vesmíry

 

Cestování paralelními vesmíry

Cestování paralelními vesmíry

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Už jste to zkoušeli? :-D
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 4 | 3 | 4 | » | Poslední

 

guest Muž Stephen.Hawking ... 01.05.2008 21:46:19 ... (22/32)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od Lothar z 29.04.2008 10:29:28:
to není tvrzeni, to je fakt. I kdyby se podařilo cestovat mezi paralelnimi vesmíry po technicke stránce, tak nejnovejší teorie vylučují naši potenciální navštěvu, jednoho z mnoha vesmíru. Protože, v dane realitě by potom existovali dva profily, ktere by jednali naprosto rozdilně. V jedne realite mužeme existovat pouze jednou. Proto soudim, ze debata na toto tema je zcela bezvyznamna...
guest Muž Lothar ... 29.04.2008 10:29:28 ... (21/32)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Stephen.Hawking ( mailto:CERN@sweden.org.com ) z 28.04.2008 18:25:50:

Přošel jsi se zajímavým názorem a nechceš ho trošku rozvést??? Nebo to bylo pouhé plácnutí do tmy a jenom zviditelnění???
Lukáš
Moderátor uživatelských sekcí

|► Film, televize, rádio |► Internet a Počítače |►Věda a Technika
guest Muž equite (N3M3515@seznam.cz) ... 28.04.2008 23:24:50 ... (20/32)
Re (7): ehm
► Tjamja ( mailto:Tjamja@centrum.cz ) z 18.04.2008 21:06:23:

- Nj a já sem takle jednou viděl, jak slon sedí na stromě a ptá se kolemjdoucí velryby, jestli neni poblíž nějakej Mekáč :o)

*1424* Otevři oči
guest Muž Stephen.Hawking (CERN@sweden.org.com) ... 28.04.2008 18:25:50 ... (19/32)
...
*570* melete tu o nesmyslech *4*
guest Muž Tjamja (Tjamja@centrum.cz) ... 18.04.2008 21:06:23 ... (18/32)
Re (6): ehm
Odpověď na příspěvek od equite ( mailto:N3M3515@seznam.cz ) z 13.04.2008 11:35:41:
nesouhlasim, s tvym tvrzenim. Jednou to jsem byl mensi, tak sem byl na detskem tabore. Asi nekdy v jeho polovine se mi zdal sen, jak mi umira babicka, udajne sem pry rval i ze spani, pac me probrali vedouci, jestli sem v poradku. Tabor ubehl jako voda, a mi prijeli domu, na zastavce cekala mamka, coz delala vzdycky, ale misto pozdravu bezela k hlavni vedouci. Tak jen pokyvla, a pak nas mamka vzala za ruku bez batozin. Zavolala taxi, a mezitim nam sdelila, ze babicka umira. A nez jsme k ni stacili dojet, jiz byla po smrti... Tak pochybuji, ze tohle bylo de jave
guest Muž equite (N3M3515@seznam.cz) ... 13.04.2008 11:35:41 ... (17/32)
Re (5): ehm
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 07.04.2008 00:34:09:

No je dost dobře možné, že si neměl před očima žádný přelet před 3/4 rokem, ale že si zažil právě to deja-vu, přičemž mozek ti vsugeroval myšlenku, že si přesně tohle viděl v jakémsi záblesku před nějakou delší dobou. Tohle se mi stávalo dřív poměrně často. Že když jsem zažil deja-vu, tak jsem byl v tu chvíli naprosto přesvědčený, že tohle se už někdy stalo nebo, že jsem to přinejmenším viděl v nějakém myšlenkovém záblesku nebo, že se mi o tom kdysi v noci zdálo. Ale podle mého názoru si s námi pouze hraje naše podvědomí. Něco, jako chyba... impuls projde některými neurony 2x. Pro mozek je to nezvyklá situace a vyrovnává se s tím tak, že si začne myslet, že tohle už někdy zažil nebo viděl. Tedy já si neumím představit jiné a lepší vysvětlení. O astrofyzice a o zakřivení časoprostoru a o časoprostorových anomáliích toho opravdu moc nevím, ale aby člověk viděl do budoucnosti?? To je pro mě trochu sci-fi teda. Na mystické interpretace zvláštních jevů, které bývají mnohokrát způsobené pouze a jenom nedokonalostí našeho těla, konkrétně mozku a smyslových orgánů, si tedy moc nepotrpím :o) Pro mě je pohled do budoucnosti něco neskutečného, co si člověk vymyslel aby na sebe upozornil, odlišil se od ostatních a získal si tak výhody v podobě peněz a uctívání (zejména v různých afrických kmenech, nebo kdysi dávno na počátcích lidské civilizace...).

K té tvé opravě:
'z nepochopitelných důvodů' jsem napsal záměrně. Protože i kdyby bylo deja-vu konkrétně věděcky vysvětleno, kdyby o tom lidé věděli vše, zůstalo by pro mě nepochopitelné, proč k takové "chybě" dochází a proč mozek tuto chybu interpretuje tímto způsobem.
Vše je vysvětlitelné, jen to někdy nejde v tomto čase ani v tomto prostoru :o))

*1424* Otevři oči
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 07.04.2008 00:34:09 ... (16/32)
Re (4): ehm
Odpověď na příspěvek od equite ( mailto:N3M3515@seznam.cz ) z 06.03.2008 14:42:45:
S tim souhlasim deja-vu je, kdyz si clovek uvedomi, ze ten moment (situace, vune, svetlo, stiny, pohyb, zvuk, atmosfera) ....... uz zna a zaroven vylouci moznost, ze to zazil jiz drive.
Mne se, ale stane i v case co nespim, jako maly prelet pred ocima nejaky bezvyznamny moment, priklad: stojim ve dverich, v ruce mam sklenku citim pomeranc a ze je teplo, jaro nebo leto,koukam smerem k balkonu tam stoji susak na pradlo, velka prosklena okna, cervene zavesy po bocich, nalevo sedacka hneda u ni obdelnikovy skleneny stul, nad sedackou obraz krajinka, napravo stena hneda , v ni televize a na koberci v pravo blize ke mne srouby, tycky.
Asi tak za trictvrte roku pote jsem byl na tyden v Berline kde mne muj znamy seznamil s jeho kamaradem, ke kteremu jsme pak po party jeli, hned pri prijezdu nam v kuchyni nalil piti jdu pak chodbou dal a kdyz jsem stanul ve dverich mezi chodbou a obyvakem v tu chvily deja-vu, vsechno pasovalo a ty srouby, tycky, jsem zjistil pak ze je stroj na cviceni, ktery nemnel jeste slozeny.
Jinak mala oprava "kterou mozek z nepochopitelných důvodů přehraje dvakrát" radeji pis z doposud nevysvetlitelnych duvodu.
guest Muž equite (N3M3515@seznam.cz) ... 06.03.2008 14:42:45 ... (15/32)
Re (3): ehm
► N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz )

- To, co tu píšeš je z mého pohledu naprosto neuvěřitelné. deja-vu je něco, co si člověk uvědomí obvykle až poté, co se stalo. a je logické, protože je to jenom nějaký zážitek, nějaká událost, kterou mozek z nepochopitelných důvodů přehraje dvakrát. Těžko uvěřit tomu, co tu píšeš *105*

*1424* Otevři oči
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 08.02.2008 22:32:57 ... (14/32)
Re (2): ehm
Odpověď na příspěvek od equite ( mailto:N3M3515@seznam.cz ) z 20.06.2007 05:53:28:
Osobne ti musim rici, ze jsem v danny cas vedel o situacich, driv nez se staly a jsem si jist, ze o takovach detailech, ktere se mi vybavily pred a po byli pro mne tolik prekvapujici, ze jsem to jeste nerozdychal, ale uz pochopil. Pro mne je deja-vu videt a vedet svou budoucnost jako na videu, neco co je predem danne a ja mam moznost nahlednout predem tam, kde se posleze naleznu.
guest Muž blue.storm (Blue.storm@centrum.cz) ... 21.11.2007 11:30:28 ... (13/32)
Re: Dobře dobře, začnu teda opět první ...
Odpověď na příspěvek od Wenca ( mailto:xwenca@centrum.cz ) z 06.03.2007 13:22:54:jestli alternativní vesmír je vím že jsem v alternativním vesmíru nemohl umřít vždy až se schylovalo co si se stalo a já zasadil poslední ránu a byl jsem pořád tu. možná i vzdálená budoucnost. vím že ve snu se mi zda jedna věc a pak vím že se mi za tři roky stane.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 4 | 3 | 4 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: