XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Sen

Sen

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Má snění dopad na lidský osud - je možné že mi sen poví co mě čeká a nemine ?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 30 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž Wenca (xwenca@centrum.cz) ... 28.02.2007 22:39:02 ... (216/296)
Re: Sen
Odpověď na příspěvek od JrElda ( mailto:JrElda@centrum.cz ) z 28.02.2007 22:22:56:

Tak to nevim, ale doufam že někdy pujde si sny nahrát na dvd *40* docela by se to hodilo, některy sny sou fakt hezký
guest Muž JrElda (JrElda@centrum.cz) ... 28.02.2007 22:22:56 ... (215/296)
Sen
Jak je Možné že sen je tak Skutečný a přitom stvoření pouze z myšlenek ??
ty detaily a všechno...jde vidět že mozek je velmi zajímavá a neprozkoumaná věc !!
guest Muž LIBKUR (LIBKUR@centrum.cz) ... 31.12.2006 14:47:35 ... (214/296)
Prsty, ruce, vlasy, hlava !
Úplně živě se mi zdálo, že vidím svou hlavu zezadu, kolem ní jen spousta prstů mnoha cizích rukou a ty se natahují k mé hlavě. Pak najednou jedna ruka je nejvyšší, palcem a ukazováčkem se mi dotkne vlasů a stáhne mi černé vlasy jako paruku s hlavy. Tím mi vykoukne má pravá barva plavých vlasů a najednou jsou ostatní prsty rukou všechny pryč a já sebe vidím, jak se dívám sama na sebe ! Víc si ze snu nepamatuji. Nevíte, co by výklad
asi znamenal ?
Děkuji *31*Libkur*31*
guest Muž Wenca (xwenca@centrum.cz) ... 08.08.2006 21:49:33 ... (213/296)
Re (2): Sen
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 08.08.2006 20:57:10:

Neni ... ikdyž mě to taky napadlo *3* ale nakaženi lidi byly už v Usvitu mrtvych, a 28 dni poté

*816*
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 08.08.2006 20:57:10 ... (212/296)
Re: Sen
Odpověď na příspěvek od Wenca ( mailto:xwenca@centrum.cz ) z 07.08.2006 13:05:19:
Dobrý.Jen se divím že to tak veřejně publikuješ.To je přece už hotový scénář na oscarový film.Ještě ti ten námět někdo ukradne.
guest Muž Wenca (xwenca@centrum.cz) ... 07.08.2006 13:05:19 ... (211/296)
Sen
7.8.2006 12:48 SEČ

Teď jsem se probudil, ještě z toho snu co se mi zdal se mi klepou ruce. Začalo to jednoho dne, co jsem se probudil a měl jsem jet na takovou školni schuzku s par spolužakayma a ředitelem školy, jeden z nas se měl stat novym ředitelem, po dlouhé debatě ředitel prohlasil, že i když mam špatné známky, tak mužu byt ředitel, ale mam moc zameškáno, takže jestli tedka mesic budu chodi v čas a furt tak budu ředitel. Byl jsem štastný moc jsem si to přál, byt ředitelem naší školy. Přijel jsem domů, šel jsem na terasu, kde bratři ji bourali protože se rozpadala, vybourali dlaždice a byla tam jen hlína, z toho pohledu mi bylo moc špatně. Pak jsem zamiřil na WC, kde jsem vykonával malou potřebu opřel jsem se o zeď, která se drolila a padala a ja ji držel aby nespadla, volal jsem na mámu aby přišla, za minutu přišla a ta zed spadla.. Venku pršelo a pršelo k nam domu. Babička mi řekla že ji ukradli 200 000 co měla na opravu domu, brečela .. Venku litali blesky a ja jsem byl smutnej jak něco.. Druhý den jsem jel na srazek Xchatu nebo co, odjedl jsem vlakem a jel jsem si vesele dal. Až sem se ocitl někde kde stoji moje byvala zakladka a tam bylyi uplně cizi lidi a byla tma. Oni řikali že se rozšiřila velká nemoc ( uplně stejná jako ve filmech Usvit mrtvých nebo 28 dní poté), brečel jsem tam že to nemuže být možné, lidi něktřwetí byly nakeženi a zabijejli se mezi sebou, až ze školy vystoupila doktorka a začala pichat lidem protilek, ja jsem řikal že ho nechci ale ona řikala, že to neni jen pro nemocné, ale taky pro zdravé, že se u nich nemoc neukáže. Byl jsem rád a navic nas pustily do školy, tu doktorku zabila nakažená sestřička. Ve vnitř jsem si našel nove kamarady v takove dilně, tam sme přemyšleli co uděláme.. ja furt navrhoval ruzny věci, třeba oplotit školu, a navýzt jidlo v konzervach atp.. někdo mi toi schvalil tak jsem byl rad. Pak jsem si řekl, že musim zavolat mámě jak se má, šel jsem někam abych mohl mluvit osamotě, cestou sem viděl 20 - 25 ti letý lidi co se smáli a vtipkovali, bylo mi znich špatně, Pak tam bylo otevřeny okno a venku nakaždyn oes, to jsem radši zavřel. Volal jsem mámě, mobil vyzváněl ... vyzáněl asi 1 minutu... a mě došlo že už nakaza je u nas a mama a rodina je nejspiš mrtvá, tak jsem začal brečet, brečel sem uplně brutálně.. a rozhodl jsem se zabít, přemyšlel jsem jakej mohl byt život fajn, a že už nebudu žit.. a .. pak jsem se probudil ... konec
guest Muž Lupin2 (s.krasa@centrum.cz) ... 06.07.2006 20:23:50 ... (210/296)
Re: sny
Odpověď na příspěvek od rumcais z 06.07.2006 18:57:05:

Ano, to je správná hypotéza. Osobně se přikláním k názoru... že sen navazuje na poslední myšlenkový pochod,. který mozek zpracovával než člověk usne. *5**4* Potom již lidský mozek dokáže mnoho věcí a proto jsou sny takové jaké jsou a mohou být ;-)
guest Muž rumcais ... 06.07.2006 18:57:05 ... (209/296)
sny
Sny často představují vaší psichickou situaci. Když jsem byl například pracovně vyčerpanej, měl jsem sny kde jsm pracoval.
Naopak když jsem spokojenej, tak mám sny spíše klidné. Když mám z něčeho obavy, tak mám většinou sny ze kterých se brzy probudím. Měl sem i sny které se v brzké době uskutečnily.
Myslim si že každej člověk má sny nastavené na jinou frekvenci. Někomu se může zdát poslední věc na kterou myslel, někomu poslední události. Stejně tak se občas stane že se vám zdá, teprve nadcházejicí událost. Dle mého záleží do jaké hloubky spánku se dostanete. Je zcela možné že sny vás chrání před probuzením z okolního dění.
guest Muž kklea (k.kklea@centrum.cz) ... 11.05.2006 02:45:07 ... (208/296)
Jestli se taky mohu vyjádřit *85*
Jestli mohu, tak bych přidala své vlastní zkušenosti :)) Sny jsou podle mě většinou střípky z prožitého dne, obrazy myšlenek... ale nejen to.. Mně osobně se stává, že sny, co se mi zdály, se potom stanou.. a není to jenom pocit deja-vu, ale přímo vím, že se to stane prostě.. sny mohou být okna do budoucnosti, jen se toho nesmíme bát..
guest Muž berserg ... 31.03.2006 22:50:31 ... (207/296)
Re: LS
Odpověď na příspěvek od J4rda ( mailto:j4rda@centrum.cz ) z 19.03.2006 13:20:15:

Návody Castanedy jsou docela zajímavé a je hodně lidí, které je praktikují jako samozřejmost (nepatřím mezi ně)
Já osobně bych ještě mohl připustit, že tedy sen je jen založen na tom, co jsme prožili v tomto světě, ale to, že navazuje na poslední myšlenku, kterou jsme měli před spaním rezolutně odmítám. Copak se vám nepotvrdilo už milionkrát, že se vám zdálo o věcech o kterých jste dokonce už nepřemýšleli celá léta? - vzpomínky z dětství apod.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 30 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: