XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Aktuality

 

Aktuality

Aktuality

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co se stalo dnes nebo i v blízké minulosti
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 234 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž Joe73 ... 05.02.2016 01:28:47 ... (2261/2331)
Re: Výrok pana prezidenta.
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 26.01.2016 19:49:06:
Na výroky Zemana říkám stále totéž: Snad se brzy uchlastá. :-)
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 30.01.2016 06:29:08 ... (2260/2331)
Re: Zeman ocenil policistku, která fixem značkovala běžence
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 30.01.2016 02:15:04:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evro...ane-na-ubytovne.html
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 30.01.2016 06:19:33 ... (2259/2331)
Re: Zeman ocenil policistku, která fixem značkovala běžence
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 30.01.2016 02:15:04:

„Lidskoprávní organizace“ mi připadají jako organizace dementů. V zemích kde je obtížné zjištění totožnosti, je běžné, že u voleb je ten kdo již odvolil označený na ruce nesmytelnou barvou, aby nemohl jít volit podruhé. Nikomu to nevadí, spíš naopak, přispívá to k regulérnosti voleb. Tady se hrnou davy migrantů bez dokladů, které buď zahodili, nebo schovali, nebo s falešnými doklady, lžou při uvádění země, odkud přicházejí, lžou při uvádění věku, aby spadali do kategorie mladistvých, a označení fixem na ruce tyto lidsko-právní magory pobuřuje.
Ebisek Muž Ebisek ... 30.01.2016 02:15:04 ... (2258/2331)
Zeman ocenil policistku, která fixem značkovala běžence
http://www.novinky.cz/domaci/393058-z...ckovala-bezence.html
Ebisek Muž Ebisek ... 28.01.2016 00:37:01 ... (2257/2331)
Re (3): Energie.
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 26.01.2016 18:44:09:

Kdepak, byla to jen čistě má asociace témat. A po mé zkušenosti jsem si řekl, že by se toto podobné téma mohlo někomu hodit. Jinak k té energetice dneska vylezl článek...

http://www.novinky.cz/ekonomika/39298...o-bude-k-nicemu.html
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 26.01.2016 19:49:06 ... (2255/2331)
Výrok pana prezidenta.
Co říkáte na výrok našeho pana prezidenta ohledně odvolávání politiků kalašnikovem?

Já bych takový výrok v normálních časech považoval za nepřijatelný. Teď ale nemáme normální časy a tak mi připadá docela na místě. Pokud totiž bude pokračovat příliv uprchlíků ze zemí kde je volba či odvolání politiků kalašnikovem naprosto běžná, tak si na ni budeme muset zvyknout i u nás a je to třeba předem říct.
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 26.01.2016 18:44:09 ... (2254/2331)
Re (2): Energie.
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 26.01.2016 17:13:03:

Teď mne napadlo, že jsi možná mínil ten můj druhý odkaz. Tak to je docela něco jiného. Energetický regulační úřad určuje část ceny elektrické energie. Tyto sazby se budou zcela zásadně měnit od roku 2017 a ta kalkulačka je tam proto aby si spotřebitelé mohli zjistit jak se tato zatím jen navržená, ale neschválená změna projeví na jejich peněžence, případně dát připomínky a návrhy. Pokud takto navržená změna projde, bude její část závazná a část závisí na tom kterém dodavateli.
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 26.01.2016 18:28:42 ... (2253/2331)
Re (2): Energie.
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 26.01.2016 17:13:03:
Tarifomat neznám a ani nemám zájem o změnu tarifu u telefoních hovorů. Jednak proto, že musím přednostně vybrat operátora který tu má solidní signál a taky proto že za rok provolám tak kolem osmi set a tak mi to nestojí za to.

Je velký rozdíl mezi cenami telefonního volání a cenami elektrické energie. U toho prvního je možné dělat různá kouzla ohledně tarifů v druhém případě je část ceny a tarifů stanovená ERU a dodavatel už nemá takové možnosti v tom zbytku ceny dělat nějaká nepřehledná kouzla i když i tady si člověk musí dávat pozor hlavně na poplatky při ukončení smlouvy, fixaci ceny atd. A hlavně je nutné vyhnout se všem podomním obchodníkům v této branži. Náš starosta jak je zmerčí už sedá k místnímu rozhlasu a hlásí, že se po obci pohybují podezřelá individua, aby si na ně občané dávali pozor.

Dtest je nezávislý časopis pro spotřebitele a bude tuto aukci pouze organizovat konečné rozhodnutí závisí na spotřebiteli. Vycházím z toho, že má s těmito věcmi zkušenosti (myslím s klamáním spotřebitelů) a tak je větší šance odhalit nějakou levárnu. Tady je část jejich stránky.

Vyjednáme pro vás nejvýhodnější podmínky. Uspořádáme on-line aukci pro dodavatele energií, ze které vzejde konkrétní nabídka cen elektřiny a plynu. Účast v aukci je v principu otevřená všem aktivním dodavatelům energií působícím v České republice. Podmínkou účasti je, že společnost předem souhlasí s řadou klíčových kritérií, jako například:
• záruka ceny po dobu jednoho roku,
• žádné poplatky při řádném ukončení smlouvy,
• smlouva bez automatického prodlužování.
Dodavatelé budou během aukce předkládat své nabídky anonymně. Společnost, která přistoupí k podmínkám aukce a ve stanovené lhůtě nabídne nejnižší cenu, bude vybrána jako vítěz. Po uzavření aukce bude vítězný dodavatel vyhlášen veřejně.

www.dtest.cz/clanek-4713/chceme-vyhodnej si-energie

Samozřejmě že nic není bez rizika ale snažím se případné riziko eliminovat na minimum. Pokud bude pro mne snížení ceny oproti stávajícímu dodavateli zanedbatelné, tak nic měnit nebudu.
Ebisek Muž Ebisek ... 26.01.2016 17:13:03 ... (2252/2331)
Re: Energie.
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 25.01.2016 17:27:50:

Pro ilustraci mých myšlenkových pochodů...

Na tohle se mi jako první vybavil tarifomat. Ten má pro změnu certifikaci od ČTÚ. A zkus si někdy něco spočítat, vyplníš formulář, vypočtou ti naprosté nesmysly dražší jak tvůj tarif (protože zanedbávají balíčky, které jde k tarifu u všech operátorů dodatečně aktivovat) a hned druhý den ti budou volat, že pro tebe mají speciální nabídku od T-Mobile. *47*

A ty aukce, plyne z toho nižší cena, kterou ti ale zafixují, ne?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 234 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: