XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Hudba / Chinaski

 

Chinaski

Chinaski

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
O nejlepších skupině v naší zemi.
Jaký je váš názor na skupinu Chinaski?Slušně prosím...=)

Moderátoři: Pulkie, Nick.iE

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 14 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž Tyrannn (Tyrannn@centrum.cz) ... 14.01.2006 00:24:50 ... (42/132)
Vím, že budu pranýřován, ale...
...musím sem napsat jednu věc... *1008*

Už jste slyšeli o remaku songu Tabáček? *88* Je naprosto šílenej... *3* *3* *3* A upřímně řečeno : je lepší než originál... *47*

*160*
guest Muž Avrilka-Julinka (julia.avrillavigne@centrum.cz) ... 11.01.2006 13:40:00 ... (41/132)
Music Bar
Jejich nové album se jim velmi povedlo ale mohli by trochu "přitvrdit" *52*
guest Muž Vinny.. (Vinny.Felic@seznam.cz) ... 26.11.2005 12:43:24 ... (40/132)
Re: Chinaski nej nej nej!!
Odpověď na příspěvek od Fenix.Fawkes z 25.11.2005 23:16:16:
Pravda bylo to tam úplně skvělí...až na ty dívčina před náma, vedla nás( spíš jen před náma) ale samotná atmosféra, byla super!!
guest Muž Vinny.. (Vinny.Felic@seznam.cz) ... 26.11.2005 12:29:36 ... (39/132)
Chinaski
Takže, včera jsem taky byla na koncertě a byl úúúúpe skvělej, ani jsem nečekala, že budou chinaski tak super!! Čekala jsem to horší a bylo to úžasný, Malátný a celý Chinaski jsou úplně nej, skvělejší.. je to fakt super... a určitš pojedu za nějaký ty 2roky zase na koncert a z druhé řady byl skvělej výhled a bezva atmosféra..( až na nějaký dilinky kolekm nás)!! Prostě super zážitek..a nelituju, že jsem tam jela!! SKVĚLÍÍÍÍÍÍ
guest Muž Fenix.Fawkes ... 25.11.2005 23:16:16 ... (38/132)
Chinaski nej nej nej!!
Právě jsem se vrátila z jejich koncertu...skvělí co dodat..,ale rozeberu to ..ať máte něco na čtení=)Představte si to.Na koncertě Premium jsem trpěla..má kamarádka nechtěla jít k podium.Zůstaly jsme tam kde je zvukař=hrůza trpěla jsem,vůbec jsem je neviděla,ale byl to super zážitek.Dneska jsem tam byla s mojí jinou kamarádkou.Znáte to jejich podium?Takový výběžek uprostřed je..hned naproti němu se opírala holčina,která měla tanga až bůhví kam vytažený a kalhoty,které ji málem padaly.Celkově to vypadalo,že patří k řádu přežvýkavců(měla také žvýkačku,kterou to vše dokazovala aneb jsem sexy).No okolo další takové holčiny.Slyšely v životě jedině písničky jako je 1970 a Tabáček.Neměly a nemají páru co hrajou Chinaski a taky byly překvapeny,ale to až později.Takže dobrá...Už před otevřením mi nějaká dámička kouřila do ksichtíku.Pak si stoupla zase vedle mě a zase si zapalíla.Všichni okolo jí dávali najevo,že se dusí a ona to ještě protáhla.No a pak to začalo.Předskokanka fakt skvělá.A pak.....Chinaski!Vykřičila jsem si snad hlasivky!Hráli bezvadně.Malátný je prostě Pan Herec...to se nedá popřít.Jestli někoho uslyším jak nadává na něho,že je to sašek tak dostane přes tlamičku!Nějaká slovenksá skupina na svých koncertech dělá ksychty a jejich divčí publikum omdlevá.Malátný něco udělá a diváci se hroutí smíhy.Dodává tomu šmrnc ,ale i jeho kolegové jsou velice dobří!!Prostě jsou dokonalí jako dobrá košile-límeček se hodí k manžetám.Skvělé skvělé skvělé...akorát po Žibusovy někdo hodil cigaretu-zapálenou.No měla jsem 100 chutí toho degena skopat kdo to udělal..Pak před nás přišel nějaký mužík -drsnej ,vypadal jak z ochranky.Furt se ironicky usmíval ,jakoby chtěl vyjádřit,že jsme trapní,když tleskáme někomu kdo není tvrdy rocker..Pak Chinaski přešly na písničky z Dlouhého kouře a jejich úplně prvního CD.To ty puberťačky úplně předemnou tleměly.Oni hrajou něco takového?To snad ne!Ne to není od nich a podobné pindy..samozřejmě..byly trošku tvrdší,ale pěkně to při tom rozjeli wow...úplně se odvázali.Akorát byl nějaký divný zvukař.Někdy blbnul zvuk.To mě hodně štvalo.Členové skupiny postupně při některých písničkách vycházeli nad světla úplně nahoru..to byla paráda.Když jsem to viděla poprví tak jsem nevěděla kam se Malátný schoval...=)Mám z toho koncertu dobrý zážitky..neuvěřitelný.Celý sál dupal a křičel pořád JEŠTĚ JEDNU!!!No a oni hráli=)Škoda,že když skončili tak má mamka zavolala,že stojí venku a ať už dem takže jsme si nestihly jít pro autogram.=( Ale mám tričko.Je mi velký,ale je to tričko z nápisem Chinaski,takže si blbečkové = moji spolužáci mohou říkat co chtějí,ale já ho budu pořád nosit..konečně jsem si na něho našetřila!!Kdo váhal jet do Zlína na koncert a nejel...LITUJTE BLÁÁÁZINCI!!! Proč se mi vlastně líbí Chinaski?ZPÍVAJÍ ČESKY!!!Clou a Lesbiens apodobné skupiny zpívají anglicky..mám shit učitele,který nenačil anglicky ani slovo..takže ty jejich texty mě moc neberou,ale Chinaski?Chytlavý text i hudba a když ráno uslyším jejich nějakou písničku tak jí potom po celý den nemohu dostat z hlavy=))pořád si ji musím pobrukovat.Když jsme se ztratily v obchodním centru s kamarádkou na co jsme si asi vzpoměli..na přece na Rádio Bubeneč!NEVÍM JAK VY, ALE JSOU TAKY TACÍ CO MAJÍ PRÁCI S ORIENTACÍ!Celý auto mi radilo a padaly i vtípky do toho nasedovaly policejní hlídky JELI JSME ASI HODINU TĚŽKO TO CHÁPU NAKONEC JSME MUSELI VYHRABAT MAPU NO, JÁ JSEM VĚDĚL KULOVÝ I KDYBYSTE MĚ ZABILI PITOMÁ BUBENEČ - MY SE TAM ZTRATILI! =)Apod. zážitky.Nejsou to žádní slaďouškové,po kterých za pár let ani pes neštěkne.Mají rodiny děti a ještě do toho někteří práci+ještě dokáží pobavit lidi...a oni sami jsou lidi!Mají své lepší i horší stránky.Za nějakou chvíli vtrhne do rádii další jejich pecka,je to skoro tradice,kdy jejich píseň vyhrává první místa-a právem!!Chinaski-navždy.//Promiňte.Jsem unavená z toho řvaní a mávání rukama...taže mám hodně chyb ve článku,ale vy si nějak s luštěním poradíte :-*
guest Muž coollady (terca.t@centrum.cz) ... 23.11.2005 21:42:30 ... (37/132)
super koncert
Byla jsem na koncertu a byl móóóóóóóóóóóóc super. Zahráli i tabáčka a i nějaké starší songy. Fakt jsem si to užila. Všichni jsme si skvěle zazpívali. Ještě teď nemůžu mluvit.(Byla jsem tam 21.11.) Malátný je komediant a super zpěvák.Každýmu, kdo ještě má tu možnost doporučuji jít na ten koncert. =) kdybych mohla tak bych šla do Prahy.
guest Muž The-Doctor (bakrlik@centrum.cz) ... 23.11.2005 18:46:04 ... (36/132)
Lístek
Mám lístek navíc do T-Mobile Areny 8. 12. a nevím, co s ním ...
guest Muž jardys.007 (jardys007@seznam.cz) ... 15.11.2005 22:35:34 ... (35/132)
Re:
nej česká skupina doufám že letos bude zlatej slavík
guest Muž lalllinka (lalllinka@centrum.cz) ... 12.11.2005 19:36:18 ... (34/132)
ehm...
pohoda klidek tabacek... furt na jedno brdo... nelibilo se mi to, nelibi se mi to, nebude se mi to libit... asi tak...
guest Muž Kachnicka69... (Novotna@centrum.cz) ... 02.11.2005 15:17:28 ... (33/132)
Re: Skvělí
Odpověď na příspěvek od Mith.Nolwe z 29.10.2005 18:33:33:

Ahojda lidinky, můžu mezi Vás? Já Chinaski taky zbožňuju. A máte pravdu, jejich koncerty jsou úplně super! Je vidět, že je to baví a nejsou namyšlení. Já mám ráda všechny jejich písničky. Třeba mám ráda TURISTA. A těšim se na koncert Music bar, to CD je super.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 14 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: