XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kick

Kick

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Debata o trestech na XChatu.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 59 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž X.ScreamingBabana.X ... 15.12.2009 11:03:04 ... (527/587)
Re (5): Páry, bisexuálky
Však už to neřeším, ať si tam každý dělá co chce. Vyhazuju jen kluky a ty, co posílají osobní informace (emaily, tel. čísla, apod.) na sklo a jinak ať si tam každý dělá, co uzná za vhodné. Teď koneckonců nevyhazuju nikoho a chod místnosti mi je vcelku ukradený, jelikož z důvodů adminům známých, používám jiný nick. Tudíž "problém" je z mé strany vyřešen tak, že všechno zůstane tak jak to bylo a pokud tam někdo dělá něco, co není tak úplně v souladu s pravidly místnosti, ale není to proti všeobecným pravidlům Xchatu, tak prosím. Ať si tam klidně chodí bisexuálky, páry a holky (i když ve většině případů kluci s dívčími nicky) hledající sex ..nezájem. *920*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 12.12.2009 08:47:51 ... (526/587)
Re (4): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 12.12.2009 08:33:05:

Prd já, já už tam nechodim, mě je to celkem buřt, jen vím, co se tak bavily slečny ...
já jsem tu před pěti šesti lety taky neexistovala, takže též nevím, jak to tu fungovalo, jen mě zařáží, že než někam vlezu, měla bych si to asi zjistit :-)

No nic .. jen tak dál :)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 12.12.2009 08:33:05 ... (525/587)
Re (3): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 12.12.2009 02:04:08:

Před pěti šesti lety ta místnost neexistovala, takže nevím, co dle tebe fungovalo a kde. Já jsem tu jen uvedl, za jakým účelem a pro koho ta místnost vznikla a sice pro lesbičky. Bisexuálně orientované holky měly místnost Bi holky, do místnosti Jen pro holky mohly všechny společně a v Jen holky výměna fot si mohly měnit své fotky. To, že o některé z těch místností opadl zájem je věc jiná.

Ano, jak píšeš, máš smůlu.
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 12.12.2009 02:04:08 ... (524/587)
Re (2): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 11.12.2009 14:13:58:

Tak jestli jsem to správně pochopila, místnost Lesbičky je výhradně pro lesby a pro nikoho jiného. Jakákoliv slečna jinak orientovaná tam má tedy v podstatě neoprávněný vstup, ktrerý je určen pravidly.
Co za poslední roky fungovalo nyní fungovat nebude, protože před pěti-šesti lety to bylo jinak ...

A vůbec .. je mi blbě ... jdu spát.

Jen ještě uvedu, že Xchat celý, by bez kategorie Sex a neřesti mohl svou existenci pomalu zabalit, protože všude jinde je to jen parta známých vedle party dalších známých, se kterými pomalu není ani možné se bavit jinak než o dalších známých či společných zážitcích :-)


Shrnuto a podtrženo .. kdo neví, kdo nezná .... má smůlu *2*



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 11.12.2009 14:13:58 ... (523/587)
Re: Páry, bisexuálky
K tomu všemu tady. Jak už někdo uvedl, místnost je v kategorii Sex a neřesti, takže hledání někoho na sex, povídání o sexu, nemůže být zakázané. Takže jsem ty podmínky při vstupu do místnosti trochu zeditoval.

Mylně tu bylo uvedeno, že místnost Lesbičky byla založena i pro bisexuálky. Právě kvůli dohadům v dřívější společné místnosti pro lesbičky a bisexuálky, kdy se holky hádaly, kdo tam může, byla místnost rozdělena. Vznikly Lesbičky a Bi holky. O Bi holky časem klesl zájem a místnost byla odstálena. I když nikde není psáno, že by se ze současných Lesbiček nemohl stát místnost i pro bisexuálky, kdyby se na tom holky v místnosti shodly. Ale po dřívějších zkušenostech pochybuji, že by mohla v tomto názoru panovat jasná shoda.

Nevím, jestli je v místnosti názor X.ScreamingBanana.X ojedinělý nebo má větší podporu. Chápu, že některým romanticky založeným holkám neustále řeči o sexu mohou vadit, ale když nemají jinou možnost, kde by podobně zaměřené holky, chodí do kategorie Sex a neřesti. Kdyby tedy nějaký slušný zájem byl, místnost by se v Pokecu založit mohla. Jak tu bylo uvedeno, díky systému rezervací nejde založit stejný název místnosti v jiné kategorii, i kdyby se ta původní smazala. Viz třeba přesun Mamky a taťkové a nový název Maminky a tatínkové. Ale tak neměl by být problém založit místnost třeba Jen pro lesbičky. V takové kategorii by se dost snížila návštěvnost převlečených kluků, kterým jde hlavně o ten sex a je pro ně snadné kliknout na místnost na úvodní stránce. Kdyby se pár lidí přesunulo do nové kategorie, původní místnost by to díky své slušné návštěvnosti neměla nijak pocítit. Před případným založením by ale bylo fajn domluvit se, jestli to bude opravdu jen pro lesbičky, nebo i pro obojetníky.

Jen ještě uvedu, že i tento případ tu kdysi byl. Historie se opakuje a kdysi sex místnost Holky na holky byla přesunuta ze stejných důvodů do Pokecu a časem vymřela. Místnost Transky byla také rozdělena a ta nesexová část opět tu návštěvnost neudržela. Nakonec se možná dozvíme, že podobné místnosti drží nad vodou převlečení kluci, pro které kategorie bez sexu nemá smysl :-).
guest Muž pohodar.tom (pohodar.tom@centrum.cz) ... 11.12.2009 10:56:34 ... (522/587)
Re (15): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBanana.X z 30.11.2009 06:45:35:

Omlouvám se za pozdní reakci, jaksi jsem na tuto debatu pozapomněl *47*

Nicméně, pokud jde o omezenost / neomezenost, dovoluji si tvrdit, že pravidla xchatu narozdíl od Tebe chápu velice dobře *148*

Tedy (jak už psala liska-E), primární a nejdůležitější jsou obecná pravidla xchatu, tedy pokud jsou pravidla místnosti v rozporu s pravidly xchatu, přednost mají pravidla xchatu. Navíc ve Vašich pravidlech skutečně NENÍ formulace "Zde je zakázáno hledat sex" (kterou by žádný admin neschválil - vzhledem ke kategorii ve které se nacházíte), nýbrž "Holky na sex *1714* http://mistnost.xchat.cz/bajecny-sex1" (která rozhodně NEZNAMENÁ zákaz) *148*

Navíc je třeba pochopit, že SS má vytvářet příjemné a klidné prostředí pro návštěvníky místnosti (myšleno VŠECHNY návštěvníky), nikoliv jen sám pro sebe. Pokud chceš být v místnosti neomezeným vládcem a mít tam uzavřenou komunitu, založ si nestálou *148*

Co se týče toho takzvaného "spamování", neboli tapetace, trest je samozřejmě na místě, nicméně stejně by měl být podložen screenem.

a mimochodem, když je místnost umístěná v kategorii Sex a neřesti, tak "z toho jasně vyplívá" (správně je vyplývá), že místnost k hledání sexu patrně slouží *261*

Toto napsala lamička s přezdívkou
*2941* *2957* *2956* *2949* *2956* *2945* *2942* *2959* *2981* *2961* *2956* *2954*
Spokojený běžný uživatel bez pravomocí *18* *1581* *135*
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 09.12.2009 20:42:28 ... (521/587)
Re (10): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 09.12.2009 18:55:20:

Aha, tak to joo... *1*
Tak to se omlouvám... :)


http://xchat.cz/Johny_travnikar">*5264* Džony *5264*
Rádi hádáte? Přijďe si zahádat k nám *18*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 09.12.2009 18:55:20 ... (520/587)
Re (9): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 09.12.2009 17:53:01:

Tebe jsem také nemyslela, džony :) s tebou souhlasím :)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 09.12.2009 17:53:01 ... (519/587)
Re (8): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 09.12.2009 16:42:07:

Já sem ale psal ať se domluví na tom, že si nechají zřídit místnost v Pokecu a klábosení, že se přesunou tam, když chtějí jen pokec a stávající místnost nechají pro účel Sexu a neřestí... *1*
Takže tady bych o žádný uzavřený společnosti nemluvil, protože do pokecu může přece přijít pokecat za nima zase kdokoliv... :)



http://xchat.cz/Johny_travnikar">*5264* Džony *5264*
Rádi hádáte? Přijďe si zahádat k nám *18*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 09.12.2009 16:42:07 ... (518/587)
Re (7): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBanana.X z 27.11.2009 19:41:58:

Pravidla samotná jsou určena Xchatem jako takovým. Co si pak napíše každá room do "svých vlastních pravidel" je věc druhá. Ty, jako SS, máš možnost pravidla pro vstup změnit, pokud s nimi nesouhlasíš. Pokud ano, nechej je, ale neodvolávej se na to, že jsi je nesestavovala ty.

Každá místnost zde je tu pro někoho. Lesbičky - co si pamatuji - tu byla pro ženy, které hledají jiné ženy. Nemusí to být přímo a striktně lesbičky. Můžou to být BI dívky, které hledají nový zážitek a pokud u toho chtějí mít přítele, proč ne. Ale doba se zřejmě změnila a někdo, kdo se líbí, do místnosti může a jiný, co se nelíbí ne :)

Příjemné chatování jistě nenaruší jeden nick, který stále opakuje jednu nabídku. Jdi do větší room a podívej se, kolik takových jich sem chodí. Pokud tím tapetuje, dostane oprávněný kick za tapetaci, samozřejmě, ale v tom případě je třeba pořádně pročíst pravidla a konrétně tu část, která vysvětluje, co tapetace je :) Pak i screen není špatná obhajoba a následná pomoc administrátora, když už si nevíš rady ty sama.

Jak tu kdosi (*712*) radil, ať se domluvíte s děvčaty v room - to bych nedělala. Přijde mi to jako uzavřená společnost, která se na něčem dohodne a nikdo, kdo nesplňuje podmínky, nemá možnost se přidat. Tím tomu dotyčnému i vy odjímáte možnost příjemného chatování. Veřejné rooms jsou tu pro veřejnost.

Jako SS by ses měla naučit jisté záležitosti ignorovat *4*
Ne každý se ti vždy bude líbit a ne každý ti vždy bude sympatický, ovšem to není důvod, abys tomu či onomu zakazovala či ho nějakým způsobem omezovala, když v podstatě nedělá nic špatného ani proti pravidlům :)



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 59 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: