XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Antixchat

 

Antixchat

Antixchat

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o stránkách bojujících proti XChatu?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 40 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž SummerBoy (Summer.Boy@seznam.cz) ... 01.07.2007 13:22:43 ... (323/393)
Re: :P
Odpověď na příspěvek od M-eKi ( mailto:M-eki@centrum.cz ) z 01.07.2007 10:46:02:
No abych pravdu řekl, tak já si myslím že už s tím AX2 přestali, protože XChatu ukázali co je to bordel *114*
A možná se ted reklama a tapetace dělá ojediněle, ale už jí asi nedělá AX2, ale někdo jiný.
Horší je to s botováním, o určitě chytnou tolik lidí, že admini nestíhaj ani odebírat *3*
guest Muž M-eKi (M-eki@centrum.cz) ... 01.07.2007 10:46:02 ... (322/393)
:P
Oni delaji vsechno, aby xchatare nastvali.. Ale tak nechme deti si hrat, me osobne to ejak nerusi... a myslim, ze i ostatni to prezijou. V techdle pripadech je holt nejlepsi ignorovat, pulku to prestane bavit a druha pulka to vzda, az zjisti, ze jsou v tom samy. AX jsou proste jen lidi, kterym se neco nelibi a nejsou schopny mluvit na rovinu, tak si ymysleli, ze budou zli a protivni. Je to ubohost..

*2225* M-eki *2225*
guest Muž mr.eat (mr.eat@email.cz) ... 26.06.2007 11:03:39 ... (321/393)
Re (2): Co si myslím?
Odpověď na příspěvek od feainne z 24.06.2007 21:15:44:

taky si myslím že dělay*105*

*66*FuCkiNG LiFE = NiCE LiFe*66*

mr.eat *66**785*
♠ moye fórum:uživatelská fóra/osobní/mr.eat
♠ uživatelská fóra/Xchat/Nejlepší profily Xchatu
feainne Muž feainne ... 24.06.2007 21:15:44 ... (320/393)
Re: Co si myslím?
Odpověď na příspěvek od Filips_v ( mailto:fvymola@about-cms.cz ) z 24.06.2007 12:56:46:

A nědějají spíš xchatu reklamu?

Feainne
Podporuji: AntiEMO fest Borovany 2007 [ http://festak.kvalitne.cz/ ]
guest Muž Filips_v (fvymola@about-cms.cz) ... 24.06.2007 13:01:41 ... (319/393)
Re (4): AntiXchat....
Odpověď na příspěvek od hotshot ( mailto:juliano@tle.cz ) z 20.01.2007 02:22:33:
Já osobně úpovažuju AX2 spíš jako recesi než nějaký opravdový boj. prostě taková malá komunitka jako je tam, nemůže xchat ohrozit ani v nejmenším. Ty lidi to nejspíš baví, myslí si že jsou vtipní, ale přitom je to zcela naopak. Také znám pár lidí kteří chodit jenom bordel... Smějí se tomu a mají z toho radost. Ale přece se nenecháme rozházet nějakou tapetací *47*
guest Muž Filips_v (fvymola@about-cms.cz) ... 24.06.2007 12:56:46 ... (318/393)
Co si myslím?
Co si myslím o stránkách bojujících proti xchatu?
Zakázat, zavřít, zničit *1*
guest Muž hotshot (juliano@tle.cz) ... 20.01.2007 02:22:33 ... (317/393)
Re (3): AntiXchat....
Odpověď na příspěvek od Doom4 z 18.01.2007 18:05:54:
Hezká reakce. Musím s tebou bohužel souhlasit. Ve 2. ročníku na průmce jsme při Výpočetce dostali volno a všichni si nalezli na internet (tim ho nekřesťansky zpomalili) a všichni na xchat. Jelikož jsme na dopravce tak vlezli do Formule 1, kde tapetili (já netapetil, já vlezl jako poslední a půl hodiny čekal, než mi najede úvodní stránka), když dostali ban na IP (a netrvalo to dlouho) všichni byli hrozně šťastni a úsměv je doprovázel až do doby, než sem zjistil, že mi nejde xchat :) Kluci se pak přiznali, že tapetili Prazdroje a říkali o něm vulgární slova (v tom sem se zase smál já :) ) a všichni na konci hodiny odešli. Jednalo se o kluky, kteří už mají maturitu a teď jsou na vejškách, jeden z nich měl dokonce na II., III. a Maturitnim vysvědčení samý jedničky. Chytrej kluk a na to, jak byl dobrej to nebyl ani hajzl, dával mi opsat písemky a díky němu sem tam, kde sem... Ale jak vlezl na xchat tak prudil a smál se tomu. Takže já souhlasim, ne každej prudič je špatnej, ale zase si myslím, že AX2 v tomto směru nevím čeho chce docílit a s touto stranou nesouhlasím (dle mého je určena blbečkům, kteří xchatem žijí... například návod jak tapetovat // k smíchu či k pláči).
U botařů je to lehčí, těm jde o prestiž a to je dáno dle mého velmi velmi dobrou strategií zpočívající v tom udělat z blbosti velmi žádanou věc. Já osobně znám hodně botařů (a žádného jsem nikdy neudal), ale všichni se mi zdají v pohodě, chtějí si většinou jen zkusit o čem to je a hodinama na někoho (občas i na mě) zamachrovat. Všechno tohle je jen o tom, že lidé se chtějí bavit, chtějí se TEĎ HNED bavit a být nahoře, ale ono být ihned uznávaných člověkem na tomto chatu je otázka (pokud neutírá někdo zadečky adminum) několika let.
Pro rejpaly --> Já si svoje hodiny poctivě nachatoval :) a ještě jedna věc, co to tu tak čtu, přijde mi, že to moc žerete...
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 19.01.2007 19:24:13 ... (316/393)
Re (3): AntiXchat....
Odpověď na příspěvek od Doom4 z 18.01.2007 18:05:54:

Hezky jsi zazpíval :-).
guest Muž Doom4 ... 18.01.2007 18:05:54 ... (315/393)
Re (2): AntiXchat....
Odpověď na příspěvek od Lupin2 ( mailto:s.krasa@centrum.cz ) z 15.01.2007 08:33:31:
Já jsem tu uz take dlouho neprizpival , tvuj prizpevek me zaujal tim , ze hazis vsechny botare a prudice do jednoho pytle, , takhle bych ja mohl rict ze xchat je banda blbecku , stejne tak jako se na xchatu najdou sympaticni inteligentni lide , tak se najdou i mezi botarema ci prudicema , pro ktere z mnohych to je pouha sranda , nic vic , zatimco ty se tady rozstilujes , oni se smeji ... Nesmis to zas tak moc hrotit , AX2 je nutne brat jako jakousi recesi .
Ono kicknouT nejaky nick , ten se v tu chvili nastve , jde na AX2 a tam napise sympatickou vetu , ktere se musi zasmat i sam trodas. Koupi si xbota a tim to prakticky konci , vetsina botaru a prudicu z ax2 jsou pouze radoví pesaci , nic vic , o to vic nechapu proc je nazyvas ,,banda ukřičených hejsků", nekteri z nich proste i pres vysokou inteligenci maji v tu danou chvili vysoke emotivni projevy , to neznamena ze by byli nejakym zpusobem neinteligentni , jeste by me zajimalo ocenit jakoupak snahu ? Snahu myslis z tve strany ? A jakoupak ? pokud se mohu zeptat .
Zivot me osobne neotravuji , kicknu je , pak se stejne vrati zacnou vulgarne nadavat a kicknu je znovu , neni to smesne ? Myslis si ze chteji neco udelat ? Ze kazdy z nich je odhodlany znicit xchat a zmenit ho ? Ne neni , kazdy kdyz tebe konkretne treba tapetuje nebo ti nekdo nadava , ja osobne nevim , soudim jen z toho co tady pises , sleduje pouze a jen pouze sve zajmy , jsou i vyjimky samozrejme
guest Muž Lupin2 (s.krasa@centrum.cz) ... 15.01.2007 08:33:31 ... (314/393)
Re: AntiXchat....
Odpověď na příspěvek od supr.kata ( mailto:babojedak.katka@seznam.cz ) z 19.11.2006 18:32:40:

No, mohu jen dodat, že i když budeš odpůrcům říkat že sem chodit nemusí když se jim něco nelíbí, tak tě poslouchat nebudou :) Oni si totiž mastí své ego tím, že mohou pomlouvat a vše co v sobě dusí dát znát ostatním :)

Znám to z online hry EVOLUTION, kterou hraje několik tisíc lidí a dělal jsem tam administrátora :) Hra se poslední dobou zvrhla a proto jsem tam nastoupil jako admin a během půl roku udělal změny, které většina hráčů přijala :) Pak jsou ale takoví otrapovaé (což platí i tady), kteří nedokáží ocenit snahu a snaží se neustále lidem otravovat život. ;-) I když jsem jim dával najevo, že s tím nic neudělaj a že jsou jen ukřičená parta hejsků :)

Proto mohu říci, že všichni botaři a AntiXchat s nima jsou jen banda ukřičených hejsků a vzkazuju jim, že tímhle stějně nic nedokážete, pouze to svědčí o vaší "vysoké" úrovni a inteligenci :)

P.S.: Po dlouhé době jsem sem zase něco napsal, aby to neupadlo :)))

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 40 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: