XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Liščina nora

 

Liščina nora

Liščina nora

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
O imitatores - servum pecus!
Nejtišší slova to jsou, jež přinášejí bouři. Myšlenky, jež se blíží na nohách holubiččích, řídí svět. (Nietzsche Friedrich)

A pro ty, kteří se až sem dostali - Ó napodobitelé - stádo otroků!

V pekle je plno... tak jsem se vrátila..

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 49 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 30.11.2010 19:22:57 ... (404/484)
....
Pár posledních týdnů .... na všech mým oblíbených forech dohromady 23 nových příspěvků ...
Lidi se uložili k zimnímu spánku :)

Za chvilku mi nepůjde přihlášení, protože Xchat celý zruší pro nedostatek návštěvnosti *1*



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 03.09.2010 20:24:33 ... (403/484)
Po prázdninách ..
Chtěla jsem napsat zase něco rádoby chytrého, co mne jakože napadlo ...
Pravdou ale je, že Xchat už pro mne není iinspirativní místo a spíš se z něj stává jakýsi online deníček.

Chvilku budu sedět .... na nic nemyslím .. jen tak mi kloužou prsty po klávesách .. Přemýšlím nad tím, že zítra zase musím do práce .... A konečně neurčité myšlenky začínají dostávat konkrétnější křivky ....

Cestou do práce a z práce jezdím vetšinou MHD. I když u nás je to MAD. Dělám v hospodě. Takže jsem ve styku s lidmi téměř pořád. Taky jsem pracovala jako FP - to je asi klasika každého, kdo si maloval svět růžově:) - a studovala pedagogiku a psychologii. Lidé jsou prostě mým životem a zdá se, že i mým osudem. A já si stále kladu jednu otázku -

Proč to lidé dělají?

Proč jsou lidé paradoxní, hluší a slepí?

Až si budu moci odpovědět na následující řádky, pak budu spokojená, neboť mi nebude činit takový problém mnohým odpouštět jejich chování.

  • Čím to, že lidé nechtějí být škatulkováni za žádnou cenu a cítí se pohoršeni, pokud je "někdo strčí do jednoho pytle s .. " a přitom se jim líbí představa, že celý život někam a k někomu patří?

  • Čím to, že velká většina lidí se chce vymykat každodenním normám a zvyklostem, nechtějí zapadat do stereotypu, ovšem chtějí být pamatováni. Když přijdou na známé prostředí, rádi se stále chovají stejně (dají si stejné pivo, mluví o stejných věcech, kupují si stejné cigarety u stejných novinových stánků, každý den chodí pro noviny a stejně zdraví atd). To snad není každodenní rituál, který si sami vytváří?

    Pak se jednou stane, že se něco liší. Dají si jiné pití, koupí neobvyklé cigarety, nejdou jedno ráno pro noviny ... A to si pak rádi poklábosí, co že se to dělo, že se něco děje jinak.

  • Čím to, že jsou nešťastní, když jsou nešťastní, ale zároveň je paradoxně naplňuje pocit štěstí, že vědí, jak pocit štěstí vlastně chutná a bez neštěstí by si to neuvědomili.

  • Teď jedna jakási soukromá otázka - Proč si, sakra, chodí lidé, kteří jezdí noční linkou a vědí, že pojedou sami s řidičem a se mnou, sednout až úplně dozadu ve viditelně vytřeném autobuse na poslední jízdě??


    ........................................ ........................................ ........................................ ........................................ ........................................ ......

    možná se to moc nezdá, ale u tohohle příspěvku jsem seděla víc jak hodinu a mám pocit, že víc času už mu věnovat momentálně nechci ...
    Snad někdy doplním nespočet dalších nepochopitelných situací, možná ne .. a nebo možná někdo jiný zasáhne ...

    Necháme se překvapit ..

    Zatím zdravím ..


    *206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
    *3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
    je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
  • guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 09.08.2010 16:07:24 ... (402/484)
    Re (4): ...
    Odpověď na příspěvek od vacziik z 08.08.2010 04:58:24:

    A nebo já *3*



    *206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
    *3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
    je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
    guest Muž vacziik ... 08.08.2010 04:58:24 ... (401/484)
    Re (3): ...
    Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 07.08.2010 00:33:17:

    to teda nevim nevim, jestli by se nad sebou neměl xchat zamyslet :)

    O mně | xHodiny | Divoké Kmeny | http://www.seznamsebezpecne.cz
    guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 07.08.2010 00:33:17 ... (400/484)
    Re (2): ...
    Odpověď na příspěvek od vacziik z 05.08.2010 18:53:30:

    Noo .... přemýšlela jsem, že bych sem něco napsala .... chyba je, že nevím, co mám napsat .... nějak mi chybí slova ...
    Asi to bude tím, že Xchat má čím dál menší měnší vztah ke mně samotné ...


    *206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
    *3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
    je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
    guest Muž vacziik ... 05.08.2010 18:53:30 ... (399/484)
    Re: ...
    Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 05.08.2010 16:41:55:

    tos vymyslela složitou věc ... :D
    guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 05.08.2010 16:41:55 ... (398/484)
    ...
    *59*

    Přemýšlela jsem, co sem asi napsat .....



    *206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
    *3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
    je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
    guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 28.06.2010 19:56:53 ... (397/484)
    Re (13): dronty
    Odpověď na příspěvek od Camyla ( mailto:camyla@centrum.cz ) z 28.06.2010 19:53:35:

    Přát mi to můžeš stokrát ... Takových lidí je, bohužel, jako šafránu ....
    Kolem mne se pohybují lidé s vyšším bankovním kontem a rozhodně to nejsou obyčejní lidé.


    *206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
    *3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
    je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
    Camyla Žena Camyla (camyla@centrum.cz) ... 28.06.2010 19:53:35 ... (396/484)
    Re (12): dronty
    Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 28.06.2010 19:36:50:
    Tak to bude chtít trochu popřemýšlet...zkus třeba probrat známé a kamarády.....jistě mezi nimi najdeš vyjímečné lidi, kterých si vážíš.....a nemají zrovna tučné konto...přeji ti, abys takové lidi kolem sebe měla a uměla si vážit toho, že patří mezi tvé přátele. Hezký večer.
    guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 28.06.2010 19:36:50 ... (395/484)
    Re (11): dronty
    Odpověď na příspěvek od Camyla ( mailto:camyla@centrum.cz ) z 28.06.2010 19:28:20:

    Až tak dalece jsem nad tím nepřemýšlela ...
    jistě je plno takových, kteří měli kapsy prázdné a "zlaté" nohy, ruce, uši, oči ....
    já se te´d bavím ale dnešku .. o tom, co je teď ..
    Věřila bych ti, že si opravdu bez vyjímky myslíš, že výše konta není rozhodující .. ale tys napsala, že podle tebe jsou někteří obyčejní lidé i s vyšším kontem ..... Doba je holt taková ...
    a pak je také otázka, co považuješ za průměrnou výši konta :)


    *206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
    *3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
    je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

    » Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

    První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 49 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

     




    Hledej příspěvek:
    Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
    Pouze toto téma: