XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Diskuze o uživatelských fórech

 

Diskuze o uživatelských fórech

Diskuze o uživatelských fórech

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nápady na zlepšení úrovně fór, cokoliv vás napadne
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 z 32 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | » | Poslední

 

Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 05.06.2006 22:03:24 ... (74/314)
Re (3): Abych se přidal
Odpověď na příspěvek od Lupin2 ( mailto:s.krasa@centrum.cz ) z 05.06.2006 20:52:30:

Spíše bych měl popřemýšlet o oživení debaty na těchto fórech.
Tohle by snad mělo být samozřejmostí tvojí "práce" .... ufff ... ja uz radsi budu mlcet .... stejne by tady zase jenom nekdo rekl ze si lecim svuj osobni mindrak .... *92*
guest Muž Lupin2 (s.krasa@centrum.cz) ... 05.06.2006 20:52:30 ... (73/314)
Re (2): Abych se přidal
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 05.06.2006 20:45:24:
Tak to je jeden z názorů, ale jak říkám, v každé sekci je to jiné. Např. ve filozfii a náboženstvá, kde jsou témata jasná zasahuji a mažu opravdu minimálně *4**90*

Koníčky a záliby jsou opět čisté, ale také jakési ztichlé. Spíše bych měl popřemýšlet o oživení debaty na těchto fórech. *4*
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 05.06.2006 20:45:24 ... (72/314)
Re: Abych se přidal
Odpověď na příspěvek od Lupin2 ( mailto:s.krasa@centrum.cz ) z 05.06.2006 20:30:30:

sekce v čistotě a pořádku není předmětem činnosti moderátora ale smažky .... moderátor by měl rozvíjet diskuzi či ji obracet zpet k tématu .... moderátor nemá žádné pravomoci ... ale jenom povinnosti .... kvalita moderátorů se neurčuje podle čistoty a pořádku (to tak možná na kontaktech), ale podle plynulosti a věcnosti .... pleteš si pojem a průjem .... a moderátorem jsi jenom v tom, že to máš napsané v příslušné hlavičce fora .... *4*
guest Muž Lupin2 (s.krasa@centrum.cz) ... 05.06.2006 20:30:30 ... (71/314)
Abych se přidal
Koukám, že tu o mně taky padla řeč. Opravdu myslíš, že je potřeba aby moderátoři spamovali fóra? Mojí povinností je udržovat moje sekce v čistotě a pořádku, to je moje povinnost podle pravidel. Při posledním hodnocení jedlitvých sekcí byla Končíky a záliby zhodnocena velmi kladně z pohladu moderátorského a dodnes se nic nezměnilo. Já osobně čtu všechny příspěvky každý den. *49**4* To, že do sekce moc nepřispívám nesvědčí o tom, že bych neměl o sekci zájem, ale spíše, že se nezapojuji do diskuse, ale to přeci z pravomocí moderátora nevyplývá ne? *4* Takže asi tak.

A co se týče sekce Filozofie a náboženství, tak sem budu dosazovat pravděpodobně novou posilu, protože kolega o sekci ztratil zájem.

Tudíž co z toho plyne? Kvzalitu moderátorů máme určovat dle čistoty a pořádku v sekci, nikoliv v jejich upsanosti. Je třebas také blbost srovnávat Kontakty, nebo sekcii Xchat s mýma sekcema. *4*
guest Muž Lothar (lothar2@email.cz) ... 05.06.2006 19:00:28 ... (70/314)
Ehm
Tak teď se schodím, jelikož se spíše považuju za mazače než nemazače :-))

Než mě odsoudíte rád bych to objasnil proč to.

V sekcích co moderuju mám za ta léta *40* již velice dobře přečtenou situaci a relativně dobře dokážu posoudit, který příspěvek je relativně o ničem a rozvine diskuzi, která je absolutně o ničem či vede úplně mimo téma.... A tak jako menší zlo zvolím smazání tohoto příspěvku, jelikož jeden smazaný příspěvek je lepší než 10 totálně o ničem. A ono se opravdu blbě koriguje deset 14-ti letých fanynek aby se vrátily do tématu *85*.
A taky se rozhoduju podle osoby, která tento příspěvek napsala. Pokud by ho napsal například Elfík tak by nejspíše zůstal, jelikož je to tvor velice rozumný a nechce schválně vyvolávat hádky a odbočky na konec světa. Kdežto pokud ho tam hodí človíček co většinou píše příspvky typu smajlík či podobné howadiny tak ho bez wáhání smažu.
feainne Muž feainne ... 05.06.2006 18:52:47 ... (69/314)
Re (6): whmm
Odpověď na příspěvek od Frey ( mailto:m.fredy@seznam.cz ) z 05.06.2006 18:35:03:

K objasnění situace v Lásce a *64*:

Dobrá řeknu to na plnou hubu a bez servítek. Jen bych se dodal, že toto jsou jen mé osobní doměnky a nemám je nikterak podložené.
Tím mazalem na, kterého se tu nadává bude zřejmě Necar. K mnoha radikálním průmazům dříve se přiznal. O tom, že by mazali zakladatelé a jimi dosazení moderátoři nevím. Snad pouze já mažu v jednom svém foru, protože si má představa je, že bude o něčem jiném, než o diskutování.
Pokud vím, tak Segrajitka už není na chatu ani na forech příliš aktivní.
Ve forech v sekci se spam najde, ale to je způsobeno hlavně tím, že k průmazům dochází jednou za delší čas. Navíc mám pocit, že v sekci jsou určitá privilegovaná fora, kde spamují známé tváře a proto jsou tato fora nechávána na pokoji.

Doufám, že tímhle popisem příliš nerozdmýchám vášně a hádky a nenaštvu příliš lidí. Pokud mě někdo podpoří budu rád.
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (ala@havlas.eu) ... 05.06.2006 18:52:01 ... (68/314)
Re (19): whmm
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 05.06.2006 18:42:08:

- Ano, já s Tebou souhlasím, to je ideální přístup. Bohužel takových moderátorů, kteří by byli až takhle schopní, máme - a vždy jsme měli - tragický nedostatek. Proto máme i nějaké "nemazače", protože mě osobně přijdou jako menší zlo než "mazači"...
- Jak jsem již říkal, feinnnemu...konkrétní tipy a podněty jsou vždykcy vítány. Samozřejmě je pak otázka, jestli dotyčný má zájem o moderování (dost lidí, kteří kvalitně přispívají bohužel nemá), ale pokud o někom takovém víš (víte), klidně piš (pište). My samozřejmě nemůžeme všechna fóra neustále sledovat a ono když člověk to správné fórum pravidelně nesleduje, tak z pozdějšího čtení nemusí získat ten správný pohled na věc.

Elfik *88*
guest Muž Lothar (lothar2@email.cz) ... 05.06.2006 18:51:47 ... (67/314)
Re (19): whmm
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 05.06.2006 18:42:08:

Ano ano to je pravda *18*, ale zase na co bych se měl ptát na foru o metalu, punku když poslochám Techno *3*
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 05.06.2006 18:42:08 ... (66/314)
Re (18): whmm
xtuntax: neodešla ty jsi kvuli Jardinovi? *72*

elfkam: ja ale pořád vidím rozdíl mezi "nemazáním" a moderováním .... mel jsem dve sekce (řekněme jednu a kousek) a dalo mi to skoro dvě hodiny než jsem to přečetl ... něco napsal .... někde upravil směr diskuze .... a vyjimecne nekde neco umazal .... snažil jsem se držet toho co tady bylo vždycky zaběhnuté .... co přešlo ze starých for ...

ad nový moderátoři .... speciálně v Lásce.... stačí si přečíst fora a člověk tam najde pár jedinců co se dokážou bavit o čemkoliv a jsou vidět na každém foru .... ty tu sekci moderují víc než moderátoři .... což říkám zase něco co jsem kdysi už vypustil .... moderátor není ten, kdo má u každého příspěvku čudlík "Smazat"

Lothar: věř mi že i o tématu o kterém nic nevíš se dá diskutovat .... když už nic jiného tak otázkou nic nepokazíš (a rozvineš tím diskuzi) *18*
guest Muž Lothar (lothar2@email.cz) ... 05.06.2006 18:37:28 ... (65/314)
Re (20): whmm
Odpověď na příspěvek od Frey ( mailto:m.fredy@seznam.cz ) z 05.06.2006 18:30:09:

Protože moc lidí v tomto případě škodí.....

S češtinou mě můžeš vlést víš kam *4*

A zase rýpeš *1037*

Aspoň že tak. A už takto zvládám mnohme více fór než moderuju, tka proč jich nemoderovat více *88*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 z 32 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: