XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Film, televize, rádio / Jaký film se vám líbil nejvíce?!

 

Jaký film se vám líbil nejvíce?!

Jaký film se vám líbil nejvíce?!

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
napiště jaký film je podle vá snejlepší co ste viděli*72*
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: LiThius.di.aLumiNi

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 24 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 

guest Muž supr.kata (babojedak.katka@seznam.cz) ... 02.08.2007 18:28:54 ... (126/236)
.)
Během dvou dnů jsem zhlédla dva horké premiéry tohoto léta .. jedná se Simpsonovi ve filmu a Harry Potter a Fénixův Řád ... těžko říct co z toho mě nadchlo víc , musím však zkonstatovat , že na oboje jsem byla v Palace cinemas , což je kino které normálně nenavštěvuji.
Co se týče Harryho jednoznačně mě zklamala a také naštvala 15 minutová přestávka během filmu. Myslím že zase tak dlouhý není , aby bylo nutno vsouvat pauzu.
Dále mě překvapilo , u obou filmů , že na nich nebylo moc lidí , tedy hlavně na Harrym , mi přišlo až katastrofálně málo lidí. Nevím co to.
Ale rozhodně se na Harryho chystám i do 3D kina , protože to musí být zážitek *18* a co se týče Simpsonů , šla bych na ně klidně znovu , téma je dost zajímavé , a scéne se SpiderVepřem mě skutečně rozemála... naproti tomu boj na ministerstvu , smrt Siriuse a prozrazení BA se mě u srdce dotklo více. Čili kdybych se měla rozhodnout o jednom filmu na který znova , vyhrává u mě Harry Potter na kterého znovu skutečně půjdu. Ale do 3D kina , jak jsem již řekla

Kátíí *198*
guest Muž skorpionecka (tyvieskto@centrum.cz) ... 01.08.2007 14:31:09 ... (125/236)
Město bohů
Víc viz fórum Filmy podle skutečných událostí. Nevím, jestli se dá ale říct o tomto filmu, že by se líbil. Byl hodně drsný a zasahující osbnost člověka, pokud není z kamene.
guest Muž mattcordell (mattcordell@lycos.com) ... 24.07.2007 01:32:48 ... (124/236)
nej film treba
Demons (L.Bava),
City of The Living Dead (L.Fulci),
The Beyond (L.Fulci), Absurd (Joe D`Amato),
Halloween (J.Carpenter),
Tenebrae (D.Argento),
Pet Sematary (M.Lambert)
guest Muž skorpionecka (tyvieskto@centrum.cz) ... 20.06.2007 10:18:30 ... (123/236)
Re (2): Beliver - Svatý boj
Odpověď na příspěvek od INGRID66 z 19.06.2007 12:20:03:

Hej zkusim to - děkuju za tip! Ale fakt se bojím, že už tak výbornej nebude... Koukni na Beliver a zkus to srovnat - tam tě určitě nezklame! A pak napiš, jaký to bylo v porovnání, protože já mám fakt strach - možná si nechci kazit iluzi ...
guest Muž skorpionecka (tyvieskto@centrum.cz) ... 20.06.2007 10:15:15 ... (122/236)
Re (2): Darren Aronofsky
Odpověď na příspěvek od mike_kenji_shinoda ( mailto:kasprdle@quick.cz ) z 19.06.2007 18:26:08:

Jj, jak budu mít trošku času, tak se chystám kouknout na Pi - hodně jsem o tom slyšela a už se na to těším! :o)

Jinak možná je dobře, že netočí jako na běžícím pásu, protože by ty jeho filmy ztratily své kouzlo - dává si pěkně záležet a to ho dělá takovým jakým je. Podle mě je to dobře, i když taky bych se od něj ráda koukla na další skvělé dílko! Nědělejme z něj fabriku na filmy, ale buďme rádi za jeho osobitost *1*
guest Muž mike_kenji_shinoda (kasprdle@quick.cz) ... 19.06.2007 18:26:08 ... (121/236)
Re: Darren Aronofsky
Odpověď na příspěvek od skorpionecka ( mailto:tyvieskto@centrum.cz ) z 19.06.2007 09:59:01:
Aronofsky je por mě nejlepší režisér na světě, škoda, že si neviděla jeho první film "Pi"... Takjy stojí za to... A ke všem těm filmům dokonalá hudba Clinta Mansella*845* Už aby natočil další...
guest Muž INGRID66 ... 19.06.2007 12:20:03 ... (120/236)
Re: Beliver - Svatý boj
Odpověď na příspěvek od skorpionecka ( mailto:tyvieskto@centrum.cz ) z 12.06.2007 10:19:21:
Film Svatý boj jsem neviděla a popravdě ani nevím,že něco podobného existuje.Další mínus pro mě!! Ale mohla by jsi zkusit film SVET PODLE LELANDA. Myslím,že tě to alespon trochu zaujme. A díky za tip.
guest Muž skorpionecka (tyvieskto@centrum.cz) ... 19.06.2007 10:21:56 ... (119/236)
Re (2): Harold a Maude
Odpověď na příspěvek od LiThius.di.aLumiNi ( mailto:lithius.di.alumini@seznam.cz ) z 04.05.2007 00:35:53:

Jo a Horold a Maude budou dávat na letošní LFŠ v cyklu člověk a stáří, podcyklu Stáří vs mládí. Koukni na: http://www.lfs.cz/
guest Muž skorpionecka (tyvieskto@centrum.cz) ... 19.06.2007 09:59:01 ... (118/236)
Darren Aronofsky
Tenhle chlápek si prostě na svých filmech nechává strašně moc záležet a co od něj vyjde tak je perla!

Tak Rekviem za sen - všichni nakonec skončí úplně nejhůř jak můžou, ale ten film jakkoli je depresivní, tak člověka úplně maximálně dostane. Kromě drogové tematiky je tady ukázaná tematika závislosti na televizi - a to mi připadne docela dost brutální! Tenhle film strašně moc doporučuju! Kapánek překope váš svět a vy se budete cítit opravdu nadranc, ale stojí za to - pokud mátee hlavu v pořádku, tak určo! Více na http://www.csfd.cz/film/14317-rekviem...requiem-for-a-dream/

A dále Fontána! Včera jsem na ní byla v kině a to byla taky perla! Ještě nejsem ve stavu, kdy bych o tom mohla sáhodlouze povídat, ale opravdu luxusní dílko! A v kině opravdu stojí za to! http://www.csfd.cz/film/116226-fontana-fountain-the/

Nicméně to, co oba úžasné filmy provázelo, byla naprosto geniální hudba hovořící o situaci, ukazující obrazy, podmanivá...

Co si o tom myslíte vy? Taky máte rádi Aranofského filmy?
guest Muž skorpionecka (tyvieskto@centrum.cz) ... 12.06.2007 10:19:21 ... (117/236)
Beliver - Svatý boj
Žid - chytrý, inteligentní, v bandě nácků. Chce být s nimi, jít sám proti sobě, své víře, kultuře, proti "svým" lidem. Naproti tomu jeho zábrany, zvonuobjevování své víry, ke kterému dochází díky dívce Carle - dceři nacistky, která "chce poznat své nepřátele", i když podle mě spíš chce patřit mezi židy a být tou "utlačovanou", je to prostě submisivní holka...Danny vede neuvěřitelný vnitřní boj a řítí se do řádných sraček... Jak to dopadne vám neřeknu - nebudu mrcha.

Úplně úžasný výkon představitele Dannyho Ryana Goslinga a musím se přiznat, že se bojím kouknout na cokoliv, kde by hrál, protože se bojím, že se mi už nikde nebude tak líbit jako tady... Nemáte někdo porovnání? Viděli jste ho ještě v něčem jiném? Řekne mi někdo, že nemusím mít obavy?

Více na: http://www.csfd.cz/film/16800-svaty-b...ever-the/?text=44515

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 24 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: