XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 107 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 

guest Muž YumY ... 11.02.2009 11:33:59 ... (947/1067)
Re (2): ..
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 11.02.2009 09:21:10:

Já se opravdu nedokážu beze smíchu vyjadřovat k tomu, jak jsou chlapi sobecký prasata co chtějí jen sex ...*47*
To už je prostě na mě moc *3*
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 11.02.2009 09:21:10 ... (946/1067)
Re: ..
Odpověď na příspěvek od YumY z 11.02.2009 08:49:09:

Jo... taky je to tu svým způsobem panoptikum *47*

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž YumY ... 11.02.2009 08:49:09 ... (945/1067)
..
No, já jsem původně chtěla něco říct, ale je toho tolik a tolikrát to tu bylo řečeno, že si to radši nechám pro sebe...

Škoda že se roztomilek nevyjádřila, proč je zase na chlapi nasraná, jestli proto, že po ní moc chce sex, nebo proto, že už to nevydržel a vrznul si jinde...
Každopádně, je zajímavé sledovat, jaké má každý z nás vzory chování a podle toho si podvědomě vybírá protějšky...a pak si přijdou stěžovat, že jsou to dementi ... a tím nemyslím jen roztomilka...*47*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 08.02.2009 20:28:27 ... (944/1067)
Re (42): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 19:50:40:

Pár pokusů o sebevraždu????...Chlapi nejsou slabí, ale našla sis slabýho chlapa....to je rozdíl...většina chlapů se nepokouší spáchat sebevraždu.....mno, pokud rozhodováním myslíš to vaření, praní a oblékání rodiny, tak souhlas......ale to mi přijde spíš jako tradiční role ženský než jako nějaká dominance, ne?
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 19:50:40 ... (943/1067)
Re (41): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 08.02.2009 18:09:31:..

Víš vono je to všechno složitější ...............když jsem byla v nemocnici, tak tam byly všechny ženský s mou DG bez rodiny a bez dětí.......žádnej chlap to nezvládl.................... a on už měl za sebou pár pokusů o sebevraždu v tý době, protože už nemoh ze mě, chlapi sou slabí.....................a ta jeho paní ??Vyrostla na Slovensku na malý vesnici jako desátý dítě a asi často měla i hlad, tak jí zůstal šílenej strach z toho že nebude mít prachy.................tak po prvním rozvodu jí zůstalo všechno. byt auto, majetek ............každej si v sobě nese následky toho co prožil........

Podle mě je prostě lepší, když ženská vaří a pere a obléká rodinu,aby doma rozhodovala ona ..............je to rychlejší, logičtější ..........
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 08.02.2009 18:09:31 ... (942/1067)
Re (40): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 15:11:47:

Tak pokud je to tak jak říkáš, tak to byl opravdu blb, to není co řešit.....

Jinak s rozdělením práce - takže to "mít pod palcem" znamená "moct všechny sekýrovat"?....Víš co...pokud rozdělíš práci, tak nemáš vše pod palcem.....jinak práci dokáže rozdělit i chlap...kde je tam ten ženskej prvek, kterej jako jedinej nejlíp řídí rodinu?...Prostě jste si to rozdělili, hotovo....
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 15:11:47 ... (941/1067)
Re (39): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 08.02.2009 15:02:45:..

Neeeee......já jsem vždy rozdělila práci a i ted to dělám s dcerou ,na domácnosti se musí podílet všïchni, mám odstrašující příklad v mý mámě............

No nejvíc dětem ublížil on, byly malé a on je nechal s pološílenou matkou a v záloze čekal , až zkolabuju,aby si je mohl vzít do péče, ale měl smůlu.........za to jsem si mohla dovolit ho na pár let poslat doprde*le.........nikdo ani necek............všichni mi pomáhali .......*1*

A víš jak to dopadlo??........Za 8 let si našel paní, která mu zakázala se s dětma stýkat, pze se tam sprchovaly 1 za 14 dní a voda je drahá .........a tak je neviděl pět let ..........teď najednou dolejzá , pze dcera má každým dnem rodit ...........vtírá se :):)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 08.02.2009 15:02:45 ... (940/1067)
Re (38): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 14:47:23:

Mno a nejsi ty tak nějak stejná v tý svý snaze vše ovládat?....Výsledkem totiž skutečně pak bude, že nejenom se sedřeš, ale i když ti bude někdo chtít pomoct, tak ho odpálkuješ, že sama to umíš líp a radši to sama i uděláš.......to "dokud se choval hnusně" znamená ve skutečnosti: "Dokud se totálně nepodřídil tvému diktátu, že?"......Jestli to tak je, uvědomuješ si, jak moc tohle ubližuje hlavně dětem?....Nezdá se ti to trošku jako hnus vlastní děcka využívat jako zbraň proti někomu? Dělat si z nich živej štít bez ohledu na to, co jim to psychicky způsobí?........jinak neboj, takovejch žen není čímdál víc.....tohle je o přirozenosti a ta se nemění a i kdybys měla pravdu - já si stejně najdu takovou, co taková není.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 14:47:23 ... (939/1067)
Re (37): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 08.02.2009 14:34:31:..

Jasně že nejsou všechny takové........ale všechny na to doplatí ................moje máma všechno odřela, sedřela se a táta seděl v pracovně a hrál si............a ségra to samý, blbky.........a nakonec švagr stejně odešel za jinou .........zatímco já mám pohodu, soudy ho oholily, děti neviděl dokud se choval hnusně...(!!) a já si užívala života .........a nemusím brečet jak to dopadlo..........a takových žen je čím dál víc, opisují od sebe, uvidíš !!
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 08.02.2009 14:34:31 ... (938/1067)
Re (36): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 08:45:08:

Mno, já zase nepůjdu do manželství za stávajících zákonů....nenechám sebou orat, nejsem žádnej subík....ne tedy v realu*85*

Jinak jestli to tak sama nemáš - vidíš, ne každá ženská je takováhle.....nicméně nesouhlasím, že to potvrzuje tvoje teorie o tom, jak má chlap poslouchat a že to pak všechno klape...to jsou blbosti.....jako jo, možná to tak sedí tobě, ale to znamená, že je to jeden z individuálních přístupů, ne absolutní a nejlepší pravidlo......

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 107 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: