XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Humor a zábava / Jedničky mezi vtipy

 

Jedničky mezi vtipy

Jedničky mezi vtipy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
vtipy co smíchy rozbrečí
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: hudyna

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 z 84 | 84 | » | Poslední

 

guest Muž bylo_nebylo (rychlov20@centrum.cz) ... 11.08.2004 20:05:13 ... (15/835)
krátkej, ale vtipnej
"babo uhni". a baba uhnila
guest Muž wolod (vladimir.marek@email.cz) ... 04.08.2004 07:56:18 ... (14/835)
Vrabec
Jede chlápek na Harleyi, černá kožená bunda,černá helma a frčí si to 250
km/h a najednou vidí, přímo proti němu letí vrabec. A za pár vteřin
"PRÁSK!!!"...vrabec narazí do helmy. Omráčený vrabec leží na zemi, harleyář zastaví,
vezme ho do ruky a říká si:" Chudák vrabec, co teď s ním?" ... Tak ho vezme domů, dá
ho do klícky, dá mu tam mističku s vodou, kousek chlebíčku a nechá ho tak.
Vrabec se asi po dvou hodinách probere, rozhlíží se a říká si: "Mříže...voda.. ..chleba..... do prdele, ja ho zabil...!!! "
guest Muž gape ... 02.08.2004 11:47:58 ... (13/835)
Politika....
Brežněv přijde ke kartářce: "Tak co řekněte co bude!"
"No... po smrti přijdete do nebe."
"No a co dál...."
"V nebi budete kopat za Nebeský výběr."
"To je skvělé! A co ještě?"
"Nevím jestli můžu," zdráhá s ekartářka.
"Jen to řekněte! No tááák"
"No pozítří hrajete první mistrák..."
guest Muž Ladida_x (CDLady@seznam.cz) ... 20.07.2004 16:30:58 ... (12/835)
Hezký jako vždycky............
Přijde pán k psichiatrovi: Tak co vám je pane Řehtavý?
Víte já mám takový problém, já si pořád myslím, že jsem kůň.
No to není nevyléčitelná nemoc. Máte dost peněz?
To nebude žádný probém, já už jsem vyhrál čtyři dostihy.



Paní Chytlavá povídá ironicky svému manželovi po nepříliš úspěšném sexuálním zážitku: Vidíš to, a ty mi budeš vyčítat, že se nemohu trefit do garáže. :-))
guest Muž Ladida_x (CDLady@seznam.cz) ... 20.07.2004 16:16:51 ... (11/835)
turista
Pan Horký si na poušti půjčí velblouda....ale asi po dvaceti kilometrech velbloud padne vedrem a pan Horký ho musí dotlačit k oáze, kde je opravna velbloudů. Přijde o opravář povídá: No jo to je jasný. Dá ho na rampu a železnou tyčí ho praští přes koule....velbloud se vzpamatuje a utíká daleko pryč. To je sice hezký - říká pan Horký - ale jak ho mám teď dohonit? Opravář povídá: No jo to je jasný vlezte si na rampu ................
guest Muž countryon (Countryon@centrum.cz) ... 14.07.2004 14:42:04 ... (10/835)
A ještě jeden
Ředitel načape Pepíčka dopoledne na školníé chodbě a ptá se co,že není ve třídě."Prosím mě paní učitelka vyhodila na chodbu za trest,že jsem si ve ve třídě strašně prdnul" No dobře na to ředitel a co je na tom tak k smíchu?" "No že mě vyhodily na čerstvý vzduch a sami sedí v tom smradu."
guest Muž countryon (Countryon@centrum.cz) ... 14.07.2004 14:31:47 ... (9/835)
Re: :-)Taky jeden
Za deštivého počasí,kdy není vidět ani na krok,vběhnou do venkovské hospody dva od nakláďáku."Prosím komu patří takovej velkej černej pes z býlím pruhem na krku?" Všichni,kdo sedí v hospodě se diví a prý nikdo ve vsi takového psa nemá a proč jako. "No protože jsme takovího právě přejeli u kostela.Já ti říkal vole,že to bude určitě farář"
guest Muž australska_klokanice (luca.rybka@centrum.cz) ... 07.07.2004 10:03:50 ... (8/835)
:-)
"Blondýna, černovláska a zrzka chtějí získat zaměstnání jako natěračky silničních pruhů. Šéf říká, že ta, která za tři dny natře nejdelší úsek, tu práci získá. Po prvním dni: Černovláska natřela 3 kilometry, zrzka 4 kilometry a blondýnka 10 kilometrů. Šéf ji gratuluje a říká: "No, jen tak dál, a práce je Vaše." Druhý den pokračují v práci od místa, kde včera skončily. Na konci dne: Černovláska natřela dalších 5 kilometrů, celkem 8, zrzka 6 kilometrů, celkem 10 a blondýnka 4 kilometry, celkem 14. Šéf říká: "No, nevadí, ještě pořád máš náskok. Třetího dne pokračují a na konci to dopadne takto: Černovláska: 6 kilometrů, celkem 14, zrzka 7 kilometrů, celkem 17, a blondýna jenom 1 kilometr, celkem 15. Šéf to nechápe, tak se jí ptá: "Jak to, že první den 10 kilometrů a dnes jenom 1?" A ona na to: "No, když ta plechovka s barvou je každým dnem dál a dál "
guest Muž bujaga (szala@seznam.cz) ... 24.06.2004 20:00:15 ... (7/835)
HULENÍÍÍÍÍÍ
Posteskne si dědeček: "Ti dnešní studenti jsou tak chudobní. Pět jich kouří jednu cigaretu a ještě se tomu smějou."
guest Muž bujaga (szala@seznam.cz) ... 22.06.2004 20:02:14 ... (6/835)
kameňáky (4)
Letí beruška a potká žábu. Žába se ji ptá: "Beruško, kam letíš?" A beruška odpoví:" No a co?."


Sedí dvě krávy na stromě a hulí. Letí kolem prase a ta jedna kráva povídá té druhé: "Tyvole, vidělas to? Létající prase." A ta druhá odpoví: "Drž hubu, nebo ti dám žihadlo."


Letí zajíc kolem skály a vůbec mu to nevadí.


"Dežo čau!!!"........ "Já ho fakt nezabil."

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 z 84 | 84 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: