XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Internet a počítače / Prohlížeče internetových stránek

 

Prohlížeče internetových stránek

Prohlížeče internetových stránek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaké používáte a proč? Zážitky, zkušenosti, rady...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 113 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž Asulakra (Radimsu@seznam.cz) ... 04.10.2009 23:41:16 ... (1040/1130)
Mno
Podle me je najlepší prohlížeč Opera a nejhorší internet exploer nebo jak ze.
feainne Muž feainne ... 30.09.2009 14:49:15 ... (1039/1130)
Re: Gesta myší
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@xrakovnik.cz ) z 17.09.2009 02:04:36:

Gesta mysi pouzivam uz dlouho. Chce je to trochu dostat do ruky, pak je to velmi pohodlne a nejradej bych je pouzival i jinde.
Jen je muj zpusob pouzivani asi dost jinz od toho, co popisujes.

Pouzivam v podstate jen zakladni gesta:
- dopredu: doprava
- zpatky : doleva
- zavreni tabu: dolu a doprava
- novy tab: nahoru
- refresh: nahoru a dolu
- minimalizace: dolu

Co mi vadi je fakt, ze u FF nikdy nevim, ktery addon pouzit a kazdy z nich se na potvoru chova jinak :( Cert aby se v tom bastliu vyznal.
guest Muž Baegus ... 30.09.2009 13:40:08 ... (1038/1130)
Re (3): Microsoft se u IE stará... O svou neschopnost.
Není. Ale funguje to. :)
feainne Muž feainne ... 29.09.2009 22:22:01 ... (1037/1130)
Re (2): Microsoft se u IE stará... O svou neschopnost.
Odpověď na příspěvek od Baegus z 29.09.2009 21:56:54:

Pán je zřejmě odborník ...
guest Muž Baegus ... 29.09.2009 21:56:54 ... (1036/1130)
Re: Microsoft se u IE stará... O svou neschopnost.
Pravda. Já jsem třeba IE nikdy nepoužíval. Fx nejnovější verze+hromada plug-inů+ESET Smart Security. Toť kombinace kvalitního, bezpečného a pohodlného prohlížení webu.
guest Muž FRANTACZ1 ... 29.09.2009 08:53:03 ... (1035/1130)
Microsoft se u IE stará... O svou neschopnost.
http://connect.microsoft.com/IE/feedb...px?FeedbackID=362142

"At this time we do not plan on fixing this issue in the IE8 time frame. We appreciate the report, but unfortunately we are at a stage where need to choose what we work on to maximize the value for customers and web developers.
We will track the issue and hope to address it in a future version of IE."

http://code.google.com/p/gmaps-api-is...ssues/detail?id=1055

Neboli IE tým je banda neschopů a ignorantů.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 17.09.2009 02:04:36 ... (1034/1130)
Gesta myší
Při prohlížení funkcí nového browseru Chrome Plus (postavený na Google Chrome) [http://www.chromeplus.org] jsem mimo jiné narazil i na gesta myší. Nikdy jsem vlastně nezkoušel, jak fungují, tak jsem si řekl, že bych mohl a vyzkoušel si tedy pár základních gest.

Po chvilkové zkušenosti jsem však nenabral příliš kladných dojmů. Díky častým přehmatům má ruka vykreslila zcela jiné gesto, než bych si přál, a tak místo obyčejného scrolování stránky, jsem si omylem zavřel panel úplně. Myš není podle mě vhodný prostředek pro taková gesta. Co třeba ale takový tablet nebo dotykový displej? To už asi bude jiné kafe! Přeci jen rukou nakreslíte čáru přesněji, než za pomoci myši, to ví asi nejlépe ti, co pracují s grafikou. Za čas, až budu mít doma tablet, hodím sem nějaké video s ukázkou. Do té doby si vystačím s náhradou v podobě doplňku Tab Mix Plus a budu zatím více klikat myší.

Pár ukázek:
1) Pokud nechcete unavovat při posouvání dlouhé stránky směrem dolů prsty rolováním kolečka, použijte jednoduché gesto myši (pravé tlačítko + táhnutí kurzorem dolů) -> http://www.rakovnicko.cz/elza/img/ff-mg-sroll_down.jpg

2) Při přepnutí na list vlevo od aktuálního použijte jiné gesto (pravé tlačítko + táhnutí kurzorem nahoru a vlevo) -> http://www.rakovnicko.cz/elza/img/ff-mg-prev_tab.jpg

A co vy? Používáte v prohlížeči gesta myší? Jaká nejvíce? Přijde vám to pohodlné? Často se "přehmátnete" a omylem provedete jiné gesto, než byste zrovna chtěli?
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 02.09.2009 10:40:38 ... (1033/1130)
Re (8): Opera 10 Final tomorrow!
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 02.09.2009 08:15:41:

Díky, vyzkouším.
guest Muž FRANTACZ1 ... 02.09.2009 08:15:41 ... (1032/1130)
Re (7): Opera 10 Final tomorrow!
Odpověď na příspěvek od feainne z 01.09.2009 22:44:10:

- Uzavření současného panelu dvojklikem

about:config
User Prefs
Doubleclick to Close Tab

- Při uzavření panelu chci, aby se mi aktivoval panel vlevo od toho, co uzavírám a nikoli poslední aktivní

Neumí, umí kdyžtak jenom pravý (Nastavení - Listy).

- Potom mi v Opeře pro práci s panely chybí funkce Ctrl+kliknutí na odkaz - otevření odkazu v novém panelu.

http://tough-to-find.blogspot.com/200...-in-new-pagetab.html
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 02.09.2009 05:03:53 ... (1031/1130)
Re (7): Opera 10 Final tomorrow!
Odpověď na příspěvek od feainne z 01.09.2009 22:44:10:

To vše, co jsem ti popsal, jsem právě v nové Opeře již zkoušel, i na internetu hledal nějaké modifikace nebo něco podobného, bohužel bez úspěchu.

V nové Opeře je pro toto nějaké nastavení. Vyzkoušej to a uvidíš, jestli ti to dělá to, co chceš. (Čert ví, co znamená "aktivovat následující list".) -> Taky jsem zkoušel, aktivuje mi list vpravo, já potřebuju ten vlevo :-).

Místo ctrl je to shift a nevím, jestli to jde změnit. Je otázkou jak je tvůj zvyk silný. - Dá se zvyknout i na Shift.

Co se týče gest myší, nejsem příliš jejich zastánce. Skákající kurzor po displeji se mi moc nelíbí, čím méně pohybu, tím lépe vím, kde ho najdu. Naopak jsem zastánce toho, dělat co nejméně pohybů myší. I moje ruka potom snese méně námahy, a při celodenní práci je to potom znát.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 113 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: