XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Nevěra

Nevěra

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o lásce a/nebo nevěře?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 726 | 727 | 728 | 729 | 730 | 731 z 735 | 732 | 733 | 734 | 735 | » | Poslední

 

guest Muž Sn.iper (sn.iper@centrum.cz) ... 10.12.2004 23:22:25 ... (44/7344)
Křehkost
KUA važte si lásky ani nevíte jak je to krásný a jak o bolí když jí ztratíte *12*
guest Muž xxZanet (Hanzlova.Zaneta@centrum.cz) ... 10.12.2004 15:39:26 ... (43/7344)
něvěra je psychycká nemoc
Když někdo někoho miluje, tak mu má být věrný. Já např. chodim s klukem, jsem mu věrná. Protože když vím, že mu budu věrna a je to ten pravy ve vztahu tak si nezačinam s jinymi. Proč vy chodite s opačným pohlavím?:Zamysleli jste se někdy nad tim? Já Vám mužu dat par typu proč asi::. 1) Nechcete byt sami. 2) Nesmějou se s tebe, že v tomto věku a nikoho nemaš. 3) Nebo Vám je jedno s kym chodite , hlavně že mate si skym provozovat sex a zadarmo popřipadě za nějaky vdareček aby se neřeklo.. 4) Nebo jen proto, abyste mohli se chlubit kdo ma hezčí partnerku či partnera. 5) chodi s někym jen aby na sebe vzbudil pozornost a byt mu nevěrny jen proto aby se o něm mluvilo.. tomu řikam cvok. Zamysleli jste se někdy nad tim , že pravě tim jste vice meně nevěrní. !!! Když je to opravdova laska, tak toho člověka miluji a nedokaři byt s někym jinym nebo jinači.. zkratka jsem jen jeho či ji..Když někdo byva svemu opačnemu pohlavi nevěrny to znamena ,že to neni ta prava laska. A když chodime s někym a jsme mu nebo ji nevěrni , tak to neni ono..tak se raději rozejdete za včasu nez bude pozdě.-at neubližujete..... Srdeční zaležitost je dosti ničiva věc,,, A kdo se neumi rozhodnout a nedokaže si sam sobě : JA MILUJI HO NEBO JI A NESTOJIM O NEVERU..: tak pak kdyz to nedokaze tak je psychycky nemocen... zkr. je na hlavu. A kdo to svede tak je po cely život štastný. A tim se řidim i já!!
guest Muž goldenboy ... 25.11.2004 22:42:09 ... (42/7344)
rakovina
láska je jak rakovina a nevěra je jak sladkost, někdy si dáš a ani nechceš.
guest Muž Ladida_x (CDLady@seznam.cz) ... 22.11.2004 18:41:12 ... (41/7344)
Nevěra
Něvěrná jsem sice byla, ale v podnapilým stavu......nic jsem z toho neměla, jen mě to v ten okamžik přišlo zajímavý. Svýho kluka zbožňuju, miluju, říkejte si tomu jak chcete, ale nemůžu bez něj žít. Byl to jen úlet a máš pravdu, že to neví a ani nechci aby to věděl, protože by mě jisto jistě opustil a to potřebuju ze všeho nejmíň. Kdyby mi to udělal on, taky bych to radši ani nechtěla vědět....................
guest Muž aria___ ... 08.11.2004 00:12:54 ... (40/7344)
zahýbání
já si myslím, že zahnutí se člověk vyhnout může. Jenže...Láska je mocná...a navíc láska přijde nenadále. jsem pro lásku. Jsem tedy i pro zahnutí, ale jen z Lásky. Normální zahnutí se mi nelíbí. Navíc souhlasím s tím, že chlap nemá být ňouma. Chlapa s velkým CH je třeba hlídat a vážit si ho. Takovýho chlapa je třeba opatrovat, a to stejně tak jako ženu s velkým Ž. Člov+k má být hlavně milujícím a věrným, když to drhé pohlaví za to stojí. A tím nemyslím Pohlaví....
guest Muž rhineemerald (kevon@pobox.sk) ... 29.10.2004 19:36:25 ... (39/7344)
nevera
ja osobne si myslim, ze chlapom netreba verit. Nikdy si nemozete byt iste, ze vas prave ten vas nepodvedie. Zamilovala som sa do chalana, ktory mal vazny 2-rocny vztah, vravel, ze ju nikdy nepodviedol, no napriek tomu, ked bol od nej odluceny len 2 mesiace, tak sa bozkaval so mnou. U mna je nevera uz dotyky, prechadzky, bozky s inou. Nakoniec 3 dni predtym ako sa mal k nej vratit, sme spolu stravili noc.(pracoval v zahranici, zatial co ona studovala) Myslela som si, ze ho milujem, no zistila som, ze ked dokaze podviest tu, o ktorej vyhlasoval ako velmi ju miluje a ze si ju raz zoberie, tak raz podvedie mozno aj mna. Dlha veta:-))) Takze tak
guest Muž Adriana747 (adriana747@seznam.cz) ... 24.10.2004 01:52:18 ... (38/7344)
Re (2): aide !
Odpověď na příspěvek od modroooocka ( mailto:blueee@email.cz ) z 23.10.2004 15:59:52:

On se dívá jen po jedný holce. Po mně :-)
Kdyby se přetvařoval tak bych to poznala, je ho znám totiž celý život. (-5let kdy jsem bydlela jinde).
Je až podivné že jsme zblížily až nedávno.

Kromě toho že se mě ve škole vyhýbá je docela normální.
guest Muž modroooocka (blueee@email.cz) ... 23.10.2004 15:59:52 ... (37/7344)
Re: aide !
Odpověď na příspěvek od Adriana747 ( mailto:adriana747@seznam.cz ) z 05.09.2004 17:01:08:

Já teda nevim, jestli když se kluk nedívá po holkách, tak je dokonalej. *1*
Naopak bych řekla, že je buď divnej a blb, nebo se přetvařuje.
I když dokážu bejt pěkně žárlivá, nějakýho ňoumu bych rozhodně nechtěla...
guest Muž Aristo (teeakp@email.cz) ... 18.10.2004 12:55:40 ... (36/7344)
Re: Faiby
Odpověď na příspěvek od Faiby_Jamaica ( mailto:faiby@faiby.com ) z 17.10.2004 00:17:46:
mozna je to pod tvoji uroven
Ale podle me do kooho se zamilujes si nevyberes a nikde neni psano, ze se to nemuze stat i kdyz uz nekoho milujes.

Pravda je neco jineho kdyz clovek si jde s nekym do postele, jen proto aby ukojil touhu, protoze doma uz jej to nebavi.
A to je vec jak moralni, odpovednosti vuci vztahu, tolerance a pochopeni.

Existuje mnoho spestreni, jak si zivot doma se svym stalym partnerem ozivit. Jen musi oba chiti.

bunnyKK: Presicen "jidlem" je spise vymluva. Clovek prece nemuze volit jen ty snadne veci. Nekdy musi odolat cukrdlatku
guest Muž bunnyKK ... 17.10.2004 19:47:27 ... (35/7344)
Re: Faiby
Odpověď na příspěvek od Faiby_Jamaica ( mailto:faiby@faiby.com ) z 17.10.2004 00:17:46:
Jasňačka, ale tys, předpokládám, teprve na začátku cesty. Udělejme si paralelu s něčím podobným, řekněme se skvělým jídlem. Hypoteticky vzato by tím jedinečným pokrmem mohl být smažený vepřový řízek, ten přece nemá chybu. Budeš ho jídat denně a jednoho krásného dne si uvědomíš, že ti už nechutná tak skvěle jako dřív.
Pak se znenadání jednoho dne ocitneš před talířem, na němž bude spočívat do zlatova opečené kuřátko. Dáš si? Dnes odmítáš, ale budeš to dilema řešit stejně i za tisíc dalších dnů o řízku? Tvé dnešní předsevzetí je jistě ušlechtilé, ale je třeba vědět naprosto identicky původně smýšlela i většina z těch, kteří později podlehli...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 726 | 727 | 728 | 729 | 730 | 731 z 735 | 732 | 733 | 734 | 735 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: