XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Sport / Bojové umění

 

Bojové umění

Bojové umění

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše o něm, vaše názory a zkušenosti...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 z 23 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 18.10.2008 13:31:10 ... (80/230)
Re (4): MT
Odpověď na příspěvek od Kumstat2 ( mailto:Kumstatek@seznam.cz ) z 18.10.2008 13:23:02:

Jj, ale chce to trénovat pravidelně. Pak člověk bez problémů ustojí i ránu, která by ho normálně složila na dlouhou dobu k zemi....je to všechno o tréninku, no....a hodně sparing.....tím se to jedině člověk naučí......box na pytel je fajn, ale kurví to hrozně techniku, takže je to spíš na takový vyřádění se a snahu ze sebe beze strachu z ublížení kamarádovi vymačkat naprostý maximum......ale sport je to bezvadnej...myslím, že když se člověk chce zocelit, udělat si fyzičku trošku, zhubnout nějaký špeky a naučit se trošku bít, tak jsou sporty jako box, kickbox a thajbox nejlepší....tím nechci nijak pomlouvat jiný sporty, nicméně tam se často používaj různý kombinace technik a chce to bejt v tom už fakt machr, abych vykryl silnou ránu a rychle oponenta zpacifikoval......dobře mířená rána a následnej zlomenej nos uzemní alespoň na chvíli prakticky každýho....
guest Muž Kumstat2 (Kumstatek@seznam.cz) ... 18.10.2008 13:29:33 ... (79/230)
Re (7): MT
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 28.09.2008 22:16:10:
koukám že ti Umění Muay thai nic neříká když píšeš takové bláboly... Tak údery na střed těla těch je tam hodně round kicky kolena do toho zapoj low kicky plus háky pod žebra... to zaprvé thai box je rychlej sport a musíš se umět hejbat na nohou... jde vidět že nevíš zrovna o čem mluvíš... Rozcvičku by si nezvládl ani kdyby si se zbláznil...

Je třeba fakt kdybych šel do ringu někomu s ligy UFC tak sem asi složenej na místě. ale s normálním sportem a na ulici je to nejlepší co se dá... Pokusů na mě bylo hodně a žádnej neuspěj jak teakwondista tak judista leželi po minutě po dvou na zemi.

*90* *370* Kumsty alias K-2 *3202* *90*

fóra: Uživatelská fóra / Osobní / Kumstat2 a jeho okolí
Uživatelská fóra / Sport/Posilka
guest Muž Kumstat2 (Kumstatek@seznam.cz) ... 18.10.2008 13:23:02 ... (78/230)
Re (3): MT
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 21.09.2008 12:39:55:
přesně tak prostě na ty rány a na bolest si tělo zvykne po roce neni v tom pak žádný problém


*90* *370* Kumsty alias K-2 *3202* *90*

fóra: Uživatelská fóra / Osobní / Kumstat2 a jeho okolí
Uživatelská fóra / Sport/Posilka
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 01.10.2008 11:10:39 ... (77/230)
Re (11): MT
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 30.09.2008 12:56:11:

Já jsem dříve dělal kickbox, pak thajbox, pak dlouho pauza, pak zase rok thajbox a s tím jsem skončil nedávno. Nějak není nálada a čas. Taky jsem dříve dělal nějakou dobu dřevěnej šerm a jinak prostě chodím do posilovny:)....zrovna předevčírem jsem měl trénink s jedním týpkem, co dříve soutěžil a ukázal mi pár drobností a trénink hned byl o něčem jiným:))))))
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 30.09.2008 12:56:11 ... (76/230)
Re (10): MT
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 30.09.2008 01:
Myslim, ze to zalezi na situaci, kdyz je nekdo lepsi nahore, snazil bych se ho sundat na zem a nasadit paku, zajimam se jak teoreticky, tak i prakticky, ale do zadnyho jsem nikdy nesel nejak hloubkouve, spis od kazdyho neco, koukam na ucinost, ty neco delas? Tvuj kamos mel asi pravdu, o tom rvacka je...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 30.09.2008 01:46:31 ... (75/230)
Re (9): MT
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 29.09.2008 21:40:12:

Mno, tak především byses na zem neměl nikdy dostat. Doporučuji si vyzkoušet jak thajbox, tak třeba ultimátní zápas. Tam se zase naučíš dobře fajtit na zemi.
Jinak jak je to s tvým zájmem o bojová umění? Je to teorie nebo i nějaké děláš?
A ohledně silnějšího protivníka - myslím, že nejlíp to vystihl kámoš, když řekl, že pokud máš pocit, že máš šanci ho dát, tak jako první mu prostě přerazit nos. To zamotá palicí kdekomu. A pokud na to nemáš, tak nakopnout do koulí a zdrhat.....
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 29.09.2008 21:40:12 ... (74/230)
Re (8): MT
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 29.09.2008 13:10:01
Nedelam Thaiskej box, to je pravda, ale trosku se o bovove umeni zajimam, na zemi nejvic vyuzijes asi obratnost, kryt se da rozbouchat a proti mlaceni pestmi se muzes snazit protivnika vyvest z rovnovahy, treba. Lepsi ale je se snazit ranu vubec nedostat, nez se spolihat na to, ze ses omlacenej, to plati hlavne v pripade silnejsiho protivnika. Nedochazi mi, ze se kazdej snazi bejt tak "brutalni", casto se plytva zbytecne energii, je to jako jit hlavou proti zdi...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 29.09.2008 13:10:01 ... (73/230)
Re (7): MT
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 28.09.2008 22:16:10:

Pokud dáš protivníkovi dobrejch pár přes hubu, tak končí bitka skutečně na zemi, ale válí se tam jenom on. A pokud už jste na zemi oba, pořád můžeš dost věcí z thajboxu využívat. Sice normální thajbox na zemi neprobíhá, ale pěstma, loktama, krytí se, atd. můžeš využít i tam, ne?.....Další věc je ta, že z thajboxu seš docela dost omlácenej a tak plno ran, který by tě normálně složily, tě nesložej........A mimochodem - dělals někdy thajbox? Mě přijde, že ani omylem....jinak by ti tohle vše muselo docházet.......
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 28.09.2008 22:16:10 ... (72/230)
Re (6): MT
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 28.09.2008 20:22:57:
Pockej a jak by tedy mely ty treninky vypadat? Thajskej box je dobrej nahore, ale 90% bitek konci na zemi, za likvidacni povazuju treba seky, paky a udery vedeny po stredove linii tela. Od toho musis zbirat zkusenosti, ale i tak muzes mit strach.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 28.09.2008 20:22:57 ... (71/230)
Re (5): MT
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 28.09.2008 13:24:32:

To není vůbec pravda. Záleží taky na tom, jak ten thajbox děláš. Nevim jestli jsi to někdy zkoušel, ale pokud vaše tréninky probíhaly tak, že jste celou dobu stíhovali a bušili do pytle, tak to se nedivím, že si myslíš, že se neubráníš. Podle mě je thajbox jedno z nejpraktičtějších bojovejch umění na ulici, protože je to docela dost likvidační styl a není nějak extra těžký se tam něco naučit. Nemusíš umět dlouhý a náročný sestavy a tak. Dle mého je to, pokud jde o nějaký zlepšení svých schopností ohledně případné bitky, jedno z nejlepších možných řešení.....Box, kickbox, thajbox....jo a ještě různý formy ultimátních zápasů....jinak ono hodně taky záleží na tom, jak budeš na ulici schopnej využít to, co jsi se naučil na tréninku. Pokud se posereš z toho, že "tady je to naostro", tak to samozřejmě po hubě dostaneš, nicméně pokud nezpanikaříš, tak bys neměl mít nějaký problémy někoho vyřídit. Samozřejmě, že to záleží na situaci taky hodně....ale proč ti takovej rváč nabije?....Protože se tě nebojí a dá ti prostě pár ran.......pokud se z něj nepoděláš a dokážeš mu ji tam nekompromisně napálit, tak to bude on, kdo se posere a poskládá se ti tam....a rovnou ti říkám, že jedna dobrá rána pěstí na rypák nebo jeden dobrej kopanec na žebra a týpek má hodně problémy....

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 z 23 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: