XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Soukromá / Flirtík bez mazání

 

Flirtík bez mazání

Flirtík bez mazání

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Mazání není naše hobby - tak pište
Bude to super   *88* Už tu budem rok Bude to super   *88* http://forum.rimmerrd.net Bude to super   *88*

Zakladatel: RimmerRD
První příspěvek: 07.06.2006 (kuzle.kuzlatko)
Celkem dní: 357 (ku 31. květnu 2007)
Průměr příspěvek/den: 13,71

.:: Spamer's Admins ::.
Černá hvězdička   *401* Certifikovaný muž   *370* carnero
Černá hvězdička   *401* Certifikovaná žena   *368* Krysa_1313
Černá hvězdička   *401* Certifikovaná žena   *368* kuzle.kuzlatko
Černá hvězdička   *401* Certifikovaný muž   *370* RimmerRD
Červená hvězdička   *373* Certifikovaná žena   *368* Kovovamince
Červená hvězdička   *373* Certifikovaná žena   *368* Mish.ka
Žlutá hvězdička   *371* Certifikovaný muž   *370* hedy..
Žlutá hvězdička   *371* Certifikovaná žena   *368* Yumy
Žlutá hvězdička   *371* Certifikovaný muž   *370* kyryk


Celkem jsem se začetl do historie fóra a působí to nostalgicky. Rok je i není krátká doba. Když se podívám na svůj rok stačil jsem 3 partnerky (Katku, Soňu a poslední Klárku), přestěhoval jsem se, stárnu (23 let skoro) a i ten jeden rok budí nostalgii, když si vzpomenu co bylo když jsem psal to a ono ... prostě zajímavé. Přeju všem spamerům mnoho štěstí ať se jim dobře spamuje a ať se zde ukáží i noví spaměři. Přeju hezkě lěto 2007 Slza štěstí   *20*

Sbohem přátelé   *87*


Jsi hluchý   *141*POZOR,POZOR HLÁŠENÍ V RUSKÉM JAZYCEPozor   *90*

Léto 2007 dnás dávno minulo,tak sem se rozhodla smazat soutěž vyhlášenou samotným RimmerRD
Kája nám zmizel z povrchu zemskýho,tudíž si to tu pučim na chvilku já..Ďáblík   *66*

Až vás popadne nějakej neuvěřitelně vtipnej nápad s tim co "sem" tak milostivě rozhejbejte vaše liný prsty a napište mi díkAnoanoano, to je ono   *47*

Jsi hluchý   *141*KONEC HLÁŠENÍ V RUSKÉM JAZYCEPozor   *90*

V uvozovkach   *1551*drobákV uvozovkach   *1551*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 532 | 533 | 534 | 535 | 536 z 545 | 537 | 538 | 539 | 540 | 541 | » | Poslední

 

guest Muž YumY (yumy@centrum.cz) ... 09.06.2006 12:58:07 ... (96/5446)
Re: Slovníček lásky
Odpověď na příspěvek od kuzle.kuzlatko ( mailto:kuzle.kuzlatko@centrum.cz ) z 09.06.2006 12:44:08:

*2181* bod nynfomanka je NAPROSTO PRESNEJ *2181*

*2181* Bod ZLOZVYK JDOUCI NA NERVY je ještě přesnější *2181*


*2092*
*2108*
guest Muž kuzle.kuzlatko (kuzle.kuzlatko@centrum.cz) ... 09.06.2006 12:53:21 ... (95/5446)
Re (11): *712*
Odpověď na příspěvek od RimmerRD ( mailto:BFmail@centrum.cz ) z 09.06.2006 12:48:29:

*85* Mne se ji diky screenum podarilo jednou sesadit *85**3*

*460*
guest Muž RimmerRD (BFmail@centrum.cz) ... 09.06.2006 12:48:29 ... (94/5446)
Re (10): *712*
>>> kuzle.kuzlatko ( mailto:kuzle.kuzlatko@centrum.cz ) z 09.06.2006 08:14:14:


jj umí krásně předstíraqt to co není - pamatuju, že jeden nejmenovaný člověk co jí dobře zná říkal něco jako šmucka myslím *161*


*370*RimmerRD*1075*
guest Muž kuzle.kuzlatko (kuzle.kuzlatko@centrum.cz) ... 09.06.2006 12:44:08 ... (93/5446)
Slovníček lásky
Kamarád(ka)
Osoba opačného pohlaví ve Vaší blízkosti a mající nějakou vadu, kvůli které je vyspat se s ní něco, co Vás vůbec neláká.

Láska na první pohled:
To, co se objeví, když se potkají dva nadržení, nepříliš vybíraví lidé.

Lehká:
Slovo označující ženu s mužskou morálkou.

Nezájem:
Pocit ženy vůči muži, který tento muž interpretuje slovy "snaží se dělat, že není k maní."

Nymfomanka:
Slovo, kterým muž označuje ženu, která to chce častěji než on.

Pohled do očí:
Způsob, jak žena sděluje muži svůj zájem o něj. Běžně se tento způsob navázání kontaktů doporučuje, i když mnoho žen si stěžuje na neschopnost podívat se muži přímo do očí. Nemusí to být přímo stydlivost - často je to důsledek skutečnosti, že ženské oči nejsou umístěny na hrudi.

Přitažlivost:
Výsledek spojení nadrženosti a konkrétní osoby.

Randění:
Proces, při kterém spotřebováváte velké množství peněz, času a energie, abyste se seznámil s osobou, která se Vám nijak zvlášť nelíbí a která se Vám v budoucnu bude líbit ještě méně.

Střízlivost:
Stav, ve kterém je možné zamilovat se.

Zákon relativity:
Přitažlivost určité osoby je přímo úměrná tomu, jak nepřitažlivý je ten, s nímž právě chodíte.

Zlozvyk jdoucí na nervy:
To, v co se promění bezvýnamná vlastnost, kvůli níž jste si někoho oblíbili, po několika měsících společného života.

*460*
guest Muž kuzle.kuzlatko (kuzle.kuzlatko@centrum.cz) ... 09.06.2006 09:43:24 ... (92/5446)
Re (15): *712*
Odpověď na příspěvek od YumY ( mailto:yumy@centrum.cz ) z 09.06.2006 09:34:00:

*164* c c c *3*

*460*
guest Muž Andelska-Mrcha ... 09.06.2006 09:37:20 ... (91/5446)
a mám to písemně*3*
Mno proč to? Mazání už mě doopravdy deptá - doopravdy si myslím, že to dospělo do stavu kdy se maže to co se do krámu nehodí - naopak normální debaty se mažou taky s tím, že to k roomu snad nepatří - mno to se mi jeví doopravdy jako blbost - k roomu patří vše co je o lidech co do něj chodí - navíc každé mazání jen vyvolá dvojnásobek příspěvků než bylo smázáno - prostě kolem a kolem tohle fórum jsem založil proto aby když zde něco napíšíte můžete jít spát s tím, že Váš příspěvěk nesmaže ctižádostivý správce

Tenhle text se mi moc líbí,zřejmě to psal člověk s mozkem v hlavě a nebojí se ho používat*32**40*Tak né že mi smažete mé info o pojmech SS*3*
guest Muž YumY (yumy@centrum.cz) ... 09.06.2006 09:34:00 ... (90/5446)
Re (14): *712*
Odpověď na příspěvek od kuzle.kuzlatko ( mailto:kuzle.kuzlatko@centrum.cz ) z 09.06.2006 09:31:00:

*3**3**3* no to ne no...i kdž jsou takový exempláře, který by se tim radsi meli ridit*47*

*2095*
*2108*
guest Muž Andelska-Mrcha ... 09.06.2006 09:33:34 ... (89/5446)
Re (12): *712*
Odpověď na příspěvek od kuzle.kuzlatko ( mailto:kuzle.kuzlatko@centrum.cz ) z 09.06.2006 09:02:23:
Něco jsem našla*82**85**3*# Správci místností, stálí správci a administrátoři XChatu dbají zásad, za kterých je možno uživatele z místnosti vykázat, respektive vyhodit.
# Pokud daný uživatel mírně porušuje pravidla, měl by být předem upozorněn na to, že nějakým způsobem provinil, popř. by mu mělo být vysvětleno, že to co činí, není na XChatu dovoleno.
# Když návštěvník nereaguje a pokračuje i pak v nevhodném chování, a porušuje tím tak daná Pravidla, využije správce místnosti, stálý správce, popř. administrátor XChatu svého práva, vyhození uživatele.
# Není vhodné vylučovat z dalšího dění uživatele za to, že mírným způsobem oponují správci, za text, který nemůže zásadním způsobem narušit dění v místnosti.
# Také by se nemělo vyhazovat za to, co někomu píše systémem šeptání.
# Výjimkou je, pokud šeptáním "tapetuje" nebo neúnosně nadává správci či stálému správci místnosti. Pak může správce dotyčného uživatele po předchozím veřejném varování vyhodit z místnosti. Pro případnou pozdější stížnost je při vyhození za šeptání vhodné udělat si screenshot dané situace.Bez upozornění může být vykopnut ten uživatel, který "tapetuje", provozuje reklamu na konkurenční chat, zveřejňuje osobní údaje, hromadně roznáší jakékoli linky, používá silně vulgární výrazy a opakovaně porušuje pravidla. Pokud si není správce místnosti jistý ve svém rozhodnutí, měl by požádat přítomného stálého správce a nebo administrátora XChat.cz. Předejde se potom jistým nedorozuměním a následným stížnostem. Správci a stálí správci by neměli mít v ignoračním seznamu žádného z návštěvníků místnosti.

Bez upozornění se vyhazuje i z místností, které jsou speciálně zaměřeny na určitou skupinu lidí (např. Holky na holky, Kluci s kluky) již podle názvu či popisku. V takových místnostech platí, že uživatel nesplňující dané podmínky může být na žádost ostatních uživatelů místnosti vyhozen bez varování.

Správce nesmí svých práv zneužívat. Ve stálých místnostech je zakázáno neoprávněně či bezdůvodně dávat nicky (i guesta) do klíčů, tedy zamezovat jim vstupu do místnosti.

V nestálých místnostech záleží na správci, koho tam nechá, při vyhazování nechtěných jedinců nemusí varovat. Výjimkou je cílené vyházení celé místosti.Stálí správci
Každá stálá místnost XChatu má nárok na určitý počet stálých správců (minimálně dva, maximum je uvedeno na foru Kontakt s adminy / Stálí správci a místnosti), aby zde udržovali pořádek a nedopustili možné zneužití funkce správce místnosti z řad uživatelů, zamezili možnému atakování konkrétní místnosti a svou přítomností tak vytvářili lepší, bezpečnější a kultivovanější XChat, vzhledem k jeho dalšímu růstu.

Uživatel s právy Stálého správce místnosti má stejná práva v podstatě jako běžný správce s tím rozdílem, že ho nikdo mimo administrátorů nemůže vyhodit, může zakazovat/povolovat šeptání a historii, zamykat/odemykat místnost a měnit její popisek a brát správce.
Šeptání je povinen opět povolit na žádost i jednoho návštěvníka místnosti.
Zakazovat historii či zamykat místnost může jen v nezbytných situacích (např. nájezd tapetujících nicků).
Správce smí brát jen, pokud aktuální správce viditelně nezvládá hlídat dodržování pravidel, pokud této funkce zneužívá či jinak porušuje pravidla nebo je to nedůvěryhodná osoba (předešlé prohřešky, málo hodin, ...)

Stálého správce dosazují a odebírají administrátoři XChatu většinou po dohodě s již zvolenými stálými správci či na jejich popud. Pokud se nedokáží shodnout, lze ve výjimečných případech přistoupit k vypsání ankety. Její výsledek pak slouží pro informaci, není povinnost se jím řídit.

Pro zvolení uživatele do funkce Stálého správce musí uživatel splňovat následující podmínky:
- na XChatu prokecaných nejméně 300 hodin
- vlastnictví certifikace (výjimku tvoří stálí správci v místnosti Mladší 10 let a Od 9 do 13 let)
- dobrá pověst uživatele, jeho oblíbenost v místnosti
- aspoň 60 hodin strávených v místnosti každý měsíc.

Každý uživatel může být Stálý správce jen v jedné místnosti. Výhodu Stálého správce může odebrat na návrh uživatelů a administrátorů XChatu administrátor s právy červené hvězdičky či administrátor, který má stálé správce na starosti.

Odebrání práva Stálého správce může vzniknout na základě:
- zneužití výhody Stálého správce
- prověřené stížnosti uživatelů XChatu, administrátorů
- dlouhodobě nízké návštěvnosti spravované místnosti, tedy pod 60 hodin průměrně za měsíc
- smazání nicku či ztráty certifikace

Pokud počet hodin stálého správce klesne pod 300 či přijde o certifikaci, automaticky ztrácí práva stálého správce.
O práva přijde i při větší změně přezdívky. Co je větší a co menší změna určují administrátoři s červenou hvězdičkou, kteří se o převody starají.

he to jen kdyby někdo nevěděl třeba*3**3**3**3**3*
guest Muž kuzle.kuzlatko (kuzle.kuzlatko@centrum.cz) ... 09.06.2006 09:31:00 ... (88/5446)
Re (13): *712*
Odpověď na příspěvek od YumY ( mailto:yumy@centrum.cz ) z 09.06.2006 09:28:13:

Ale v sexu to neplati *3*

*460*
guest Muž YumY (yumy@centrum.cz) ... 09.06.2006 09:28:13 ... (87/5446)
Re (12): *712*
Odpověď na příspěvek od kuzle.kuzlatko ( mailto:kuzle.kuzlatko@centrum.cz ) z 09.06.2006 09:02:23:

šak to říkám pořád, kdo nic nedělá, nic nezkazí *18*

*2093*
*2108*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 532 | 533 | 534 | 535 | 536 z 545 | 537 | 538 | 539 | 540 | 541 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: