XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

BMW

BMW

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vítejte mezi německými sportovními vozy. Pomozte nám rozšířit povědomí o BMW.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 z 40 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | » | Poslední

 

guest Muž DJBennyBenassi (zdena.dolezal@seznam.cz) ... 17.07.2006 16:56:32 ... (114/394)
nene
nono to se podivejme takze za prve bych zminil tu mou cestinu jestli si nepoznal tak pisu bez hacku pac je to rychlejsi a za druhe jako si myslis ze kdyz si studovanej tak ses nejakej borec no jako ja fakt nevim!Lidi na gymplu ti ani nemaji poneti co je to treba pracovat rukama!Ale to sem nepatri to ti vykladat nebudu!A ted kte alfe jo vzdyt ti rikam ze to neni rozdil alfe staci 1.7 a BMW potrebuje aspon 2.5 litru aby snim drzela krok jo a na dalnici se moc nezameruj o tom to vubec neni !Ikdyz mas pravdu BMW sou auta na dalnice pac na obycejnych okreskach nema sanci!A to novou trojkou sem mel na mysli jako ze si ji koupil ale ne novou!Jo a ve srovnatelnym BMW Fordu A Renautlu sem jel a jak rikam BMW proste nestihalo proste kdyz chces nekomu ujet v BMW tak se musis dostat na dalnici ale promin tam zas tak casto nejses mozna tak 5x do roka!(Nemyslim zrovna tebe ale vseobecne).Jo a ktomu ze sou alfy stejne drahe no mozna tak v zakladnim modelu ale vem si treba Alfu 156 GTA za kterou das 1 500 000 a vem si BMW M3 za ktery nedas rozhodne min jak 2 500 000!A jizda? no samozrejme ze BMW jede dobre ale na to ze je o 100 koni silnejsi tak alfe nema sanci ujet a to nemluvim o okresnich cestach mezi vesniocemi atd kde ma alfa jasne navrch!Jo a jak si okopiroval tu moji posledni odpoved tak vidis ze sme se shodli ze sou to luxusni sedany!A ktomu blbymu no ty si to myslis o me ale ten kdo se necha zblbnout kecama o tom ze je BMW nejlepsi tak to je potom blbec on!Ciao
guest Muž GuaRangA (guaranga@centrum.cz) ... 17.07.2006 11:01:30 ... (113/394)
Re (3): pro pana Sídžeje Bennyho Bennassiho nebo tak nějak si říká..
Odpověď na příspěvek od Josh.Chamberlain ( mailto:the.kubiz@gmail.com ) z 17.07.2006 00:28:55:

*219*

Myslel jsem to obecněji než jen na poslední generace.. a nová pětka s normálním podvozkem a bez Run-flatů jede skvěle :)
guest Muž Josh.Chamberlain (the.kubiz@gmail.com) ... 17.07.2006 00:28:55 ... (112/394)
Re (2): pro pana Sídžeje Bennyho Bennassiho nebo tak nějak si říká..
Odpověď na příspěvek od DJBennyBenassi ( mailto:zdena.dolezal@seznam.cz ) z 16.07.2006 20:01:15:

Nevím, kde začít... Snad mě i přepadá beznaděj. Některé mé reakce je proto třeba brát vážně, některé méně.

Takže:
1) Vulgární bylo třeba "se neposerte", ale v té Tvé první verzi, kterou jsem smazal toho bylo daleko víc.

2) Než se pustím do rozboru Tvého proudu slov, rozeberu Tvůj jazyk, kterým obohacuješ naše fóra. Ve tvých příspěvcích je spousta překlepů, chybí v nich háčky a čárky (přestože se ti je občas povede napsat), ve velké části není interpunkce a máš tam spoustu chyb. Zkus si to po sobě někdy přečíst. Na těch pár hodinách psychologie, které jsme na gymplu měli, nám řikali, že neshopnost sestavit souvislou smysluplnou větu je průvodním znakem velmi nízkého IQ. V Datartu mají tento týden slevu na pračku, která pár souvislých vět dokáže...

3) "Nikdo mi tu nevykládejte ze BMW je neco jinyho nez ostatní automobilky!" Chevrolety jsou stejně dobrá auta jako ostatní. Kdo pravidelně čte Carauto, chápe. Těm ostatním může tento odstavec být ukradený.

4) "cena - UVALENÁ" - Co to znamená? Cena není nucená zpráva...

5) Taky znám jednoho borce s Alfou 33 1.7 (ale 8V, starší předfaceliftový model) a ten se nechává udělat od své přítelkyně. Že by to byl rozdíl těch osmi ventilů?

6) Odkdy je E36 ročník '94 nová? (to byla naposled o Vánocích '94 a pak možná ještě skoro nová před uvedením E46)

7) V roce '94 byly k dispozici dva dvouapůllitry - M52 170 koní v 323i a M50 Vanos 192 koní v 325i. Alfa 33 1.7 8V má 110 koní, mladší 16V bude mít ještě víc - řekněme více než 120. To je v nejnepříznivějším případě jen 70 koní rozdíl, ne 100... David Vivian, redaktor britského Autocaru (takže žádné řidičské kopyto), v roce 1993 při návštěvě v továrně Rufu řídil čtyřsetkoňový Ruf BTR. Stefan Roser (zasvědseným není nutno představovat) tou dobou po téže silnici řídil Vivianův Golf z půjčovny - tedy při nejlepší vůli 150 koní. To je 250 koní rozdíl. Vivian Roserovi neujel...

8) "Jasne ze mi tu budes vsechno vyvracet" - Jasně že budu. Když mám náladu, vyvracím i stromy.

9) Petře, nezapomeň, že za etalon v kvalitě jízdy jsou považována jen ta BMW, jejichž majitelé odolali zaškrtnout v příplatkové výbavě položku "sportovní podvozek". Naopak, BMW těch majitelů, kteří neodolali, jsou nejlepší ukázkou toho, jaký je sportovní podvozek do běžného provozu nesmysl...

10) Dýdžeji, jel jsi vůbec někdy ve srovnatelném BMW, Renaultu a Fordu, když o tom toho tolik víš? Brouk Pytlík také znal vše a jeden můj spolužák z gymplu také exceloval ve znalosti všemožných milostných poloh. Teprve později vyšlo najevo, že ještě krátce po maturitě byl panic.

11) V jaké spolehlivosti? V TÜV? Ano, v TÜV mívají německé manažerské vozy horší výsledky, protože TÜV zohledňuje pouze stáří vozu, nikoliv množství najetých kilometrů...

12) "A az mi reknes co je na tech autech lepsihi nez treba na Alfach ze to tolik stoji" - Copak Alfy nejsou také drahé?

13) Ano, nejlepší zboží, které se sem v sedmesátých letech dováželo, bylo to ruské. Pak šlo ale Rusko velmi rychle s kvalitou svých výrobků dolů. Vidět to je třeba na letišti v Moskvě - dodnes tam jako hasičské speciály bezproblémově slouží několik MAZů Uragan z let 1964 - 1971. Všechny vozy, které je měly nahradit, již dávno dosloužily (např. v roce 1996 byly vyřazeny čtyři speciály z roku 1992 - čtyřleté vozy dojezdily, čtyřicetileté z doby "Ruského železa" jezdí ještě dnes...)

14) "ste proste lidi kteri se nechaji zblbnout reklamou a vetsinou verejnosti!" Ne, pro půjčku od Providentu nikdo z nás opravdu nemá - Myslím si proto, že se v tomto ohledu spoléháme na vlastní úsudek.

15) "Sou to proste luxusni sedany a ne zadny sportaky"
http://www.edmunds.com/media/roadtest...4.cornering2.500.jpg
http://voiture.de.reve.free.fr/BMW/BM...%202002%20-%2003.jpg
http://www.bmworg.ru/img/cars/z1_01.jpg
http://motor.tuportada.com/img/wp/bmw-z3-m-13.jpg
http://www.dieselstation.com/wallpape...MW-Z8/BMW-Z8-005.JPG
http://www.bmworg.ru/img/cars/z4_misc.jpg
http://www.autoviaggiando.com/archivi...4%20Coupe%202-lg.jpg
... a pokračovat by se dalo modely, na kterých to není na první pohled patrné.

BTW - Mé dvě nejoblíbenější BMW:
http://www.autopower.se/ovanligabmw/850csi/kurva.jpg
http://www.autoholic.de/Bilder-Galeri.../images/p1010877.jpg

16) "No neva jo a ktem jednotlivym radam tak fakt nevim jestli delas blbyho nebo jestli fakt ses!(sorry nemyslim to vezlim)." No neva, Zdéňo Doležale, nejspíš neděláš blbýho, ty nejspíš blbej fakt seš (a nemyslim to ve zlym).

Addio, Auf Nimerwiedersehn, Sbohem. A vy ostatní si prosím udržte dostatek nadhledu... Reakce na Zdéňovy kecy jsou jen ztráta času (kterého jsem protentokrát nelitoval)...
guest Muž DJBennyBenassi (zdena.dolezal@seznam.cz) ... 16.07.2006 20:01:15 ... (111/394)
Re: pro pana Sídžeje Bennyho Bennassiho nebo tak nějak si říká..
Jezisi hochu vzdyt ty opakujes vsechno po me!Takze nejdriv k tomu proc ma tolik lidi nemecky auta jak uz sem rekl je to predevsim reklama jak rikam za komunistu platilo co je rusky tak to je nejlepsi a ted zas to co je nemecky je to proste jen politika!Ale to je jedno jo a ten zebricek ty asi moc nectes casopisy co?No neva jo a ktem jednotlivym radam tak fakt nevim jestli delas blbyho nebo jestli fakt ses!(sorry nemyslim to vezlim).Ale to neznamena ze kdyz ti nekdo napise ze je BMW sportovni auto tak je to pravda!Sou to proste luxusni sedany a ne zadny sportaky a neznamena to ze kdyz maji jejich motory velke obsahy tak sou sportovni!TO bys snad mohl vedet!No jak by se taky takova napr 5tkova rada libila treba z 1.6 motorem ta by se snad ani nerozjela!Tak asi proto!Jo a ktomu jakou ma kamarad Alfu Ma model 33 z roku 93 a ten znamej BMW 3 2.5 litru z roku 94 urcite vis jak vypada.Takze nevi co bych dodal no proste cela politika BMW je postavena pouze na marketingu a prodejich BMW je proste je proste typicka německa kovářska prace obecne receno vzali kus plechu a ohli!No nic zatim zdarec
guest Muž BMW.E36-318is ... 16.07.2006 18:49:41 ... (110/394)
Statistika spolehlivosti
Odpověď na příspěvek od GuaRangA ( mailto:guaranga@centrum.cz ) z 16.07.2006 14:56:55:
statistika spolehlivosti je zajímavý co?..mohl by mi hodit odkaz,rád se podívám..."o)) tohle opravdu neznám...třeba to je,třeba ví něco co já ne...rád se obohatím o nové info....
guest Muž BMW.E36-318is ... 16.07.2006 18:45:00 ... (109/394)
pro pana Sídžeje Bennyho Bennassiho nebo tak nějak si říká..
Odpověď na příspěvek od DJBennyBenassi ( mailto:zdena.dolezal@seznam.cz ) z 15.07.2006 15:28:18:Milý kamráde,nejprve k nadpisu:BMW jsou sportovní auta,jedničkový,trojkový,šestkový i osmičkový řady jsou podle mého názoru dosti sportovně laděné užitkové vozy,nebudeme se tady bavit o upravených speciálech BMW,protože pro BMW bylo rally a závody na okruhu to nejlepší,kam se tyhle auta hodily.ne nadarmo..BMW původně vyráběli motory do letadel a dali perfektní základ motorům,které se teď používají v autech a proto jsou Baworačky tak rychlý víš??!O tvém kamarádovy co má rozum a koupil si BMW a tvém druhém kamarádovi který má alfu nevím nic ,ale jaký má BMW trojku?ona trojková řada sahá asi do roku 1975 a taky je důležitý jestli to BMW byl benzín nebo dechťák.. a co má za alfu??pak se můžem bavit dál.. A nemysli si,že je veškerá síla jen v autě,zaleží taky na tom ,kdo to řídí..jinak co se týče tvojí připomínky na německý auta tak se občas koukej kolem sebe... tak polovina občanů ČR má auto německé automobilky možná i víc lidí a bude to asi proto,že jsou spolehlivý a jsou s nima dobré zkušenosti..takže nechápu proč by lidi neměli věřit německým automobilkám...a jestli Tě můžu poprpsit,nepoužívej na auta slovo Fake,auto není žádnej soubor ani adresář..vím že se Ti to slovo líbí ale rozšiř si zásobu a nějaká další jiná slova..
guest Muž GuaRangA (guaranga@centrum.cz) ... 16.07.2006 14:56:55 ... (108/394)
Re: nene
Odpověď na příspěvek od DJBennyBenassi ( mailto:zdena.dolezal@seznam.cz ) z 16.07.2006 14:52:05:

To vůbec neni pravda.. já mam italský auta rád... radši Ferrari než Porsche, ale například v oblasti motorů na BMW většina současných automobilek ztrácí... v jaké statistice spolehlivost? :)
guest Muž DJBennyBenassi (zdena.dolezal@seznam.cz) ... 16.07.2006 14:52:05 ... (107/394)
nene
chlape ajekj etalon tak co se tyce do kvality jizdy tak ta je uolne stejna jako napr. u Fordu nebo renaultu!Jo a to rikaji vyrobci ze je to kvalita ale skutecnost je uplne jina za ty pachy kdyby to auto bylo aspon spolehlivy ale pritom treba 3jkovy BMW je az na 53 miste ve spolehlivosti a to se mi zda jako fakt ubohy!A az mi reknes co je na tech autech lepsihi nez treba na Alfach ze to tolik stoji tak pak to budu uznavat ale je to akorat to ze je to nemecky tak se ztoho muzete zblaznit za komunistu zase bylo co bylo rusky bylo nejlepsi ste proste lidi kteri se nechaji zblbnout reklamou a vetsinou verejnosti!Je to proste Fake.!
guest Muž GuaRangA (guaranga@centrum.cz) ... 15.07.2006 23:01:47 ... (106/394)
Re: BMW proste ne
Odpověď na příspěvek od DJBennyBenassi ( mailto:zdena.dolezal@seznam.cz ) z 15.07.2006 15:28:18:

Je to tvuj názor a jako takovej ti ho neberu...

Já znám člověka co s trabantem davetsinu modernich aut. ale jenom na svy silnici...

BMW není nadarmo pokládáno za etalon v kvalitě jízdy..
guest Muž DJBennyBenassi (zdena.dolezal@seznam.cz) ... 15.07.2006 15:28:18 ... (105/394)
BMW proste ne
Takze znova!Jo a nechapu co na tom bylo vulgárního!Jenom si nemyslete ze kdyz mam nekdo BMW ze je neco vic jo a ten nadpisek sportovni auta tak to je jako dost mimo hru!Jako pokud nepocitam maximalne sportovni verze M3 atd.Ale nejhorsi je to ze ty vase Bmwecka sou naprosto onicem a taky podle toho jedou!Nikdo mi tu nevykládejte ze BMW je neco jinyho nez ostatní automobilky!A ta cena za takovou cenu bych si rozhodne nekoupil novy BMW ale radsi nejako super starsí kárku!Obecne receno pomer cena - vykon,vzhled atd. = UVALENÁ.A ty kecy jak BMW jede tak to je teda mazec!Znam Borca co ma novou 3jku 2.5 litra a kamos ma Alfu 1.7 16V a ktera je onejakych necelych 100 koní slabsi a on ho normalne udela no tak pak si udelejte obrazek sami!Jasne ze mi tu budes vsechno vyvracet ale reknu ti jedn never tomu co o tech autech rikaji ostatni!Protoze je to FAKE!No nic tak Ciao

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 z 40 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: